صفحه اصلی / دانلود مسابقات / دوچرخه سواری / توردوفرانس / دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله هشتم
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
مسابقات توردوفرانس
مسابقات توردوفرانس

دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله هشتم

[ پوشش کامل مسابقات توردوفرانس برای طرفداران این تورنمنت زیبا و مهیج]
با لینک مستقیم از سرور سایت به همراه لینک کمکی

مسابقات توردوفرانس
مسابقات توردوفرانس

نود و نهمین دوره از تور دو فرانس که بزرگترین مسابقه دوچرخه‌سواری جاده ای در جهان است، از دهم تیرماه آغاز گردید . مسابقاتی که میزبانی اش به باور بسیاری در سراسر جهان، حتی بیش از تنها گرنداسلم زمین خاکی در تنیس، نماد ورزش فرانسه محسوب می شود. این مسابقات هر ساله به مدت سه هفته در فصل تابستان و در جاده‌های کشور فرانسه برگزار می‌گردد. این مسابقه از مرکز شهر پاریس شروع شده و در همان جا به پایان می‌رسد. شرکت کنندگان در این مسابقه مسیرهای متنوعی را طی می کنند که نه تنها برای آنها بلکه برای طرفداران و تماشاگرانی که از سرتاسر جهان بیننده ی این تورنمنت هستند بسیار جالب و دیدنی است.کل مسافتی که دوچرخه سواران امسال می بایست رکاب بزنند بیش از ۳۴۹۷ کیلومتر می باشد که باید این مسیر را در طی ۲۰ مرحله سپری کنند. به شما کاربران عزیز اسپرت دانلود پیشنهاد می کنم دیدن این رقابت مهیج که در جاده های بسیار زیبای فرانسه برگزار می شود را در کنار خانواده از دست ندهید. توضیحات این مرحله در ادامه مطلبtrans

جوانترین رکابزن توردوفرانس فاتح روز هشت

تیبو پینو جوانترین شرکت کننده مسابقات دوچرخه سواری توردو فرانس، فاتح هشتمین روز مسابقات شد.

جوان فرانسوی که ۲۲ سال بیشتر ندارد ۱۵۷ کیلومتر مسیر بین بل فوق و پورآن تروی را سریعتر از بقیه رکاب زد وبه تنهایی از خط پایان گذشت.  سامویل سانچز اسپانیایی یکی از بختهای مسلم کسب مدال طلای المپیک دریک برخورد به زمین خورد واحتمالا بازیهای لندن را نیز از دست خواهد داد. سانچز فاتح المپیک ۴ سال پیش در پکن شده بود.

پینو رکابزن جوان فرانسوی که فاتح این روز مسابقات در سوییس شد، بسیار اتفاقی و بدلیل مصدومیت جانسون هم تیمی اش در این دوره توردو فرانس شرکت کرد و با این پیروزی شگفتی آفرید. او بزرگانی چون کدل اوانس استرالیایی و منشوف قزاق را در کوهپایه های آلپ مغلوب کرد.

 دوچرخه سواربریتانیایی برادلی ویگانز، هم چنان برترین دوچرخه سوار تور دو فرانس امسال است و کدل اوانس قهرمان سال گذشته در تعقیب اوست.

Date:Sunday, july 8th
Distance: Stage 157.5km

مسیر مسابقه:

 

دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس

دانلود چکیده مسابقه :
زمان : ۲۵ دقیقه
فرمت فایل : mp4
کیفیت : HDTV
 حجم فایل : ۳۰۰ MB

لینک مستقیم                          لینک کمکی هیپ فایل

 

نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *