صفحه اصلی / دانلود مسابقات / بوکس / دانلود مبارزه بوکس دیانتی وایلدر – تایسون فیوری ۲۰۲۰
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
مبارزه بوکس دیانتی وایلدر تایسون فیوری
دانلود مبارزه بوکس دیانتی وایلدر - تایسون فیوری

دانلود مبارزه بوکس دیانتی وایلدر – تایسون فیوری ۲۰۲۰

دانلود مبارزه بوکس دیدنی و حساس دیانتی وایلدر و تایسون فیوری برای کسب کمربند قهرمانی جهان ۲۰۲۰ 

این مسابقه بوکس سنگین وزن بین دیونتی وایلدر ۳۳ ساله و تایسون فیوری ۳۰ ساله در لاس‌وگاس آمریکا بامداد یکشنبه ۴ اسفند ۹۸ به وقت لندن پایان یافت.

 

لینک دانلود کیفیت:۷۲۰ | حجم:۱٫۷GB
مبارزه اول در سال ۲۰۱۸

مبارزات دیونتی وایلدر

مبارزات تایسون فیوری

 

مشاهده نتیجه و گزارش مبارزه

مشاهده نتیجه و گزارش مبارزه

تایسون فیوری بریتانیایی موفق شد با یک بازی خوب و در هفتمین راند بر حریف آمریکایی خود دیونتی وایلدر غلبه کند و برنده مسابقه بوکس سنگین وزن قهرمانی جهان شود.
این مسابقه بوکس سنگین وزن بین دیونتی وایلدر ۳۳ ساله و تایسون فیوری ۳۰ ساله در لاس‌وگاس آمریکا بامداد یکشنبه به وقت لندن پایان یافت.
تایسون در یک بازی بی‌نظیر در راند سوم و‌ پنجم وایلدر را ناک دان کرد. در نهایت مربیان وایلدر در راند هفتم با انداختن حوله به داخل رینگ مانع از ادامه مسابقه شدند. بدین ترتیب فیوری با “ناک اوت فنی” بر حریف آمریکایی خود پیروز شد.
بر این اساس وایلدر کمربند قهرمانی “دبلیو بی سی” خود را از دست داد. اکنون کمربندهای اصلی قهرمانی سنگین وزن جهان در اختیار دو بوکسور بریتانیایی است.
فیوری با شکست وایلدر “دبلیو بی سی” را دارد و آنتونی جاشوا “دبلیو بی ای-، آی بی اف و دبلیو بی او.” براساس گزارشها در قرارداد بین فیوری و وایلدر مسابقه سومی بین این دو پیش‌بینی شده است، اما مشخص نیست که این دیدار صورت بگیرد یا نه.
در طول هر ۷ راند فیوری کنترل بازی را در دست داشت و در همان چند راند اول بر اثر ضربات فیوری لب وایلدر پاره شده بود. این دو بوکسور در ۲ دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی نیز مصاف هم رفتند که آن مسابقه پس از ۱۲ راند با نتیجه مساوی به پایان رسید. دیدار اول آنها در لس‌آنجلس انجام شد و با اعلام نتیجه مساوی دیونتی وایلدر آمریکایی توانسته بود کمربند قهرمانی “دبلیو بی سی” خود را حفظ کند.
نوبیتکس

همچنین چک کنید..

الکلاسیکو 251

دانلود فول مچ رئال مادرید – بارسلونا (۲۵ دی ۱۴۰۱)

دانلود ال کلاسیکو ۲۵۱(۲۸۴) بازی رئال مادرید و بارسلونا در فینال سوپرکاپ لالیگا اسپانیا ۲۰۲۲/۲۳٫ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.