صفحه اصلی / سایر رسانه ها / ۱۰ بهترین باشگاه ورزشی فرمانیه غربی
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
10 بهترین باشگاه ورزشی فرمانیه غربی

۱۰ بهترین باشگاه ورزشی فرمانیه غربی

یک مثل قدیمی در دنیای ورزش هست که می گوید بهترین باشگاه نزدیک ترین باشگاه است. چرا که شما با انتخاب یک باشگاه در نزدیکی محل سکونت و کار خود می توانید در دنیای پرمشغله امروز وقت با ارزشتان را بهتر مدیریت کرده و به سایر امور مانند کسب و کار، خانوادهن استراحت، مطالعه و غیره بپردازید. با همین دیدگاه ما در این مقاله ۱۰ بهترین باشگاه ورزشی فرمانیه غربی را معرفی می کنیم که ساکنان این منطقه می توانند با کسب اطلاعات در این رابطه با توجه خواسته ها خود اقدام به انتخاب یک باشگاه ورزشی کنند.

۱۰ باشگاه ورزشی فرمانیه غربی با بهترین امکانات

 باشگاه ورزشی موج

باشگاه ورزشی موج در خیابان فرمانیه غربی، خیابان جباریان واقع شده است. این باشگاه در زمینه ورزش های بدنسازی، فیتنس، سنگنوردی و آمادگی جسمانی در حال ارایه خدمات به ورزشکاران می باشد. از امکانات این باشگاه می توان به ست کامل دستگاه های بدنسازی، ست کامل وزنه آزاد دمبل و هالتر، دستگاههای مختلف تمرینات شکم، ۱۵ ایستگاه هوازی، ست کتل بل، بتل روپ، طناب صعود، تی آر ایکس.. اشاره کرد.

به غیر از این شما می توانید در باشگاه موج به یادگیری و تمرین ورزش مهیج سنگنوردی بپردازید. همچنین در این باشگاه امکان دسترسی به برنامه تمرینی، تمرین زیر نظر مربی خصوصی، برنامه تغذیه، آموزش صخره نوردی و سایر موارد نیز وجود دارد.

تلفن: ۰۲۱۲۲۲۱۴۵۵۸

 

باشگاه ورزشی شاین

باشگاه ورزشی شاین در خیابان فرمانیه غربی و در مجاورت منطقه آبکوه واقع شده است. این باشگاه خدمات خود را به بانوان ورزشکار ارایه می کند. مجموعه ورزشی شاین با کادر مربیان با تجربه خود در زمینه بدنسازی، تی آر ایکس، فیتنس، ایروبیک، پیلاتس و زومبا فعالیت دارد.

شما همچنین باشگاه شاین می توانید رژیم غذایی، مربی خصوصی، برنامه ریزی تمرینی دریافت کنید. از ویژگی های شاین می توان به فضای دوستانه و مربیان مودب و دلسوز آن اشاره داشت.

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۲۴۰۳۷

باشگاه ورزشی اکسون

باشگاه ورزشی اکسون در بین خیابان وطن پور و آقایی در لواسانی غربی قرار دارد. این باشگاه نیز خدمات ورزشی خود را به بانوان ارایه می دهد. از جمله ورزش های تحت پوشش اکسون می توان از ایروبیک، بدنسازی، تی آر ایکس، سی ایکس ورکس، فیتنس، پیلاتس و یوگا نام برد.

10 بهترین باشگاه ورزشی فرمانیه غربی

تلفن: ۰۲۱۲۶۸۵۳۴۲۷

باشگاه بدنسازی اکستریم

باشگاه اکستریم از سال ۹۰ در حال ارایه خدمت به آقایان و بانوان ورزشکار هست. این باشگاه روبروی پاساژ آریا قرار دارد. اکستریم در زمینه ورزش های اسپینینگ، ایروبیک، بدنسازی، تی آر ایکس، یوگا، کراس فیت، فیتنس در حال فعالیت است. همچنین در این باشگاه رژیم غذایی، برنامه تمرینی، پشتیبانی مربی خصوصی را خواهید داشت.

تلفن: ۰۲۱۲۲۲۳۲۳۴۹

باشگاه ورزشی روشا

باشگاه روشا در تقاطع عمار و فرمانیه غربی، مجموعه تجاری روشا واقع شده است. در این باشگاه به اسپینینگ، ایروبیک، بدنسازی، تی آر ایکس، فیتنس، یوگا دسترسی دارید. از دیگر ویژگی های روشا بایست از امکاناتی مانند ماساژ، مربی خصوصی، بوفه، دریافت رژیم غذایی، پارکینگ، دوش و حمام یاد کرد.

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۵۹۹۵۱

 

باشگاه ورزشی ضربان

باشگاه ضربان یا پالس در ابتدای خیابان عمار پس از دزاشیب و در شمال فرمانیه غربی می باشد. این باشگاه ویژه آقایان هست و در زمینه ورزش های کراس فیت، بدنسازی، بیلیارد، تی آر ایکس، بادی کلاسیک، حرکات اصلاحی و فانکشنال در حال فعالیت و ارایه خدمت رسانی به ورزش کاران می باشد. از دیگر امکانات باشگاه پالس امکان ارایه رژیم غذایی، بوفه، پارکینگ، مربی خصوصی و آرایشگاه است.

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۴۸۴۱۷

 

باشگاه پاد

مجموعه ورزشی پاد در مجاورت پارک مهر و محله آبکوه است. این باشگاه به ارایه کلاسهای ورزشی در زمینه رشته های مختلف اقدام می کند. از ورزشهای تحت پوشش پاد بایست به بدنسازی، تی آر ایکس، پیلاتس، کراس فیت و یوگا اشاره کرد. شما در این باشگاه می توانید از ارایه رژیم غذایی، بوفه و مربی خصوصی بهره مند شوید.

تلفن: ۰۲۱۲۲۸۳۷۸۵۳

مجموعه ورزشی آفتاب

این مجموعه در نزدیکی خیابان کامرانیه و در فرمانیه غربی قرار دارد و در بخش زنانه و مردانه فعال می باشد. باشگاه ورزشی آفتاب از امکاناتی چون استخر روباز، استخر کودکان، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی و ایروبیک برخوردار است.

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۰۴۶۶۶

باشگاه هیرو

باشگاه هیرو در خیابان آقایی و محله آبکوه است. این باشگاه مخصوص بانوان بوده و در رشته های ورزشی بدنسازی، یوگا و تی آر ایکس فعالیت دارد. شما در هیرو امکان دریافت رژیم غذایی و برنامه تمرینی و همچنین مربی خصوصی دارید.

تلفن: ۰۲۱۲۲۸۱۳۰۰۶

باشگاه ورزشی آشنا

باشگاه ورزشی آشنا در خیابان آبکوه سوم می باشد. این باشگاه در بخش بانوان فعال است و از رشته های ورزشی آن می توان به بدنسازی، یوگا، پیلاتس، فیتنس، ایروبیک و زومبا اشاره کرد. در این باشگاه نیز به برنامه ریزی و مربی خصوصی دسترسی دارید.

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۳۶۹۴۹

چند نکته ورزشی مهم

در این مقاله به معرفی ۱۰ بهترین باشگاه ورزشی فرمانیه غربی پرداختیم که امیدواریم برای شما مخاطبان مفید واقع شود. در ادامه این مطلب چند نکته مهم هست که جهت رشد در ورزش و نتیجه گیری حتما مد نظر داشته باشید.

  • رژیم غذاییتان را اصلاح کنید. دریافت مواد غذایی سالم و تازه و همچنین پروتئین کافی با تغذیه خود کلید رشد در ورزش و تناسب اندام است.
  • قبل از ورزش به خوبی گرم کنید. گرم کردن قبل از ورزش باعث جلوگیری از آسیب دیدگی و بالا رفتن کیفیت تمرینی شما خواهد شد.
  • در طول روز آب کافی بنوشید. نوشیدن آب به دلیل تاثیر آن در عملکردهای حیاتی بدن نقش مهمی دارد. کم آبی باعث گرفتگی عضلات و احساس خستگی می شود.
  • به تدریج فشار را افزایش دهید. اگر تازه کار هستید، با سه جلسه تمرین در هفته شروع کنید و به اندازه توانتان فشار بیاورید. سعی کنید ابتدا ورزش را تبدیل به یک عادت کنید. سپس می توانید به تدریج و زیر نظر مربی مختصص با فشار بیشتر تمرین کنید.
  • سرد کردن پس از تمرین باعث کاهش بدن درد بعد از ورزش و بهبودی و ریکاوری هر چه سریعتر می شود. با چند حرکت کششی ساده و بدون ضربه زدن تمرین خود را به پایان برساند.
  • تمرینات هوازی را در کنار تمرین با وزنه داشته باشید. چند دقیقه هوازی قبل و بعد وزنه زدن و فعال ماندن در سایر روزها برای چربی سوزی و ریکاوری بهتر اهمیت دارد.
  • انضباط داشته باشید. سه جلسه تمرین در هفته برای مدت طولانی بسیار بهتر از ۶ جلسه تمرین برای یک ماه و سپس رها کردن ورزش می باشد.
  • شما برای یک زندگی سالم و با کیفیت به ۷ تا ۹ ساعت خواب شبانه نیاز دارید.
نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *