صفحه اصلی / اخبار ورزشی / شجاع، کنعانی و استقلالی‌ها از تیم ملی خط می‌خورند؟
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
6858345335

شجاع، کنعانی و استقلالی‌ها از تیم ملی خط می‌خورند؟

کارلوس کی‌روش با صراحت کامل گفت که ممکن است برخی ملی‌پوشان به علت غیبت در تمرینات تیم ملی در جام جهانی حضور نداشته باشند!

کارلوس کی‌روش اولین انتقاد جدی خود را بعد از قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران انجام داد. او امروز (دوشنبه) در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران وضعیت آماده‌سازی تیمش را مطلوب ندانست و درباره خط خوردن برخی از بازیکنان به علت غیبت در تمرینات هشدار داد.

سرمربی تیم ملی در شروع صحبت‌های خود گفت: «به هر دلیلی برنامه آماده‌سازی ما مسیر درستی را طی نمی‌کند. مطلع هستید که آماده‌سازی یک قدم بسیار مهم در مسیری است که پیش رو داریم و بدون آن نمی‌توانیم به اهدافمان برسیم. الان که بازیکنان را در اختیار نداریم، بررسی آن‌ها سخت است و احتمالا برخی از آن‌ها فرصت حضور در تیم‌ملی را از دست می‌دهند.»

در این مصاحبه هشدارآمیز، سرمربی تیم ملی بدون هیچ سانسوری گفت بازیکنانی که در تمرینات آماده‌سازی تیمش حضور ندارند احتمالا از تیم ملی خط خواهند خورد و شاید جام جهانی را از دست بدهند.

مخاطب صحبت‌های سرمربی تیم ملی شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافعان ایرانی شاغل در تیم الاهلی قطر و شش بازیکن تیم استقلال هستند که به علت برگزاری سوپرجام و درخواست ساپینتو در اردوی تیم ملی حاضر نشده‌اند.

سرمربی تیم ملی در حالی این هشدار را داد که به علت کمبود بازیکن در اردوی تیم ملی، مجبور به استفاده از بازیکنان تیم ملی امید شده که بعضا در تیم‌های باشگاهی خود به میدان نمی‌روند. نتیجه این اتفاق چیزی جز افت کیفیت تمرینات تیم ملی نخواهد بود اما فعلا کارلوس کی‌روش – که به دقت در ارتباط با جزییات مشهور است – به ارسال یک پیام هشدارآمیز بسنده کرده است.

بازیکنان استقلال بعد از بازی سوپرجام که روز چهارشنبه برگزار می‌شود، به سرعت و در روز پنج‌شنبه به تیم ملی اضافه خواهند شد اما برگزاری این دیدار در برهه کنونی خالی از اشکال هم نیست؛ دیداری که طبق عرف، باید قبل از آغاز لیگ برگزار می‌شد ولی در نیم‌فصل برگزار می‌شود و با اردوی تیم ملی تداخل دارد. از طرفی هنوز لزوم برگزاری این مسابقه در غیاب هواداران مشخص نیست!

در این بین بیشترین نگرانی درباره خلیل‌زاده و کنعانی است که طبق قانون تا ۲۲ آبان باید در تیم باشگاهی خود بمانند، مگر اینکه در روزهای آینده در ارتباط با شرایط خود با سرمربی تیمشان صحبت کنند.

با توجه به جو رقابتی حاکم بر اردوی تیم ملی و زیر نظر داشتن بیش از ۳۰ بازیکن توسط کارلوس کی‌روش، باید دید نفراتی که با وجود تعطیلی مسابقات باشگاهی در اردوی تیم ملی حضور نداشته باشند، به شرایط مناسب برای قرار گرفتن در فهرست ۲۶ نفره تیم ملی ایران می‌رسند یا خیر.

نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *