صفحه اصلی / اخبار ورزشی / سقوط تاریخی رافائل نادال پس از ۱۸ سال!
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
نادال

سقوط تاریخی رافائل نادال پس از ۱۸ سال!

اسطوره تنیس جهان پس از ۱۸ سال از جمع ۱۰ تنیسور برتر جهان کنار رفت و با ۴ پله سقوط در رده سیزدهم جای گرفت.

در پایان رقابت‌های تنیس ۱۰۰۰ امتیازی ایندین ولز در کالیفرنیای آمریکا که با قهرمانی کارلوس آلکاراس همراه بود، رنکینگ جدید برترین تنیسورهای جهان اعلام شد.

کارلوس آلکاراس با قهرمانی در این مسابقات جانشین نواک جوکوویچ در صدر رنکینگ برتین تنیسورهای جهان شد و جوکوویج به رده دوم رفت.
اما رافائل نادال اسطوره تنیس جهان که در ۱۸ سال گذشته همواره در جمع ۱۰ تنیسور برتر جهان در رنکینگ حضور داشت، با ۴ پله سقوط از رده نهم به سیزدهم رفت تا برای نخستین بار جایی در بین ۱۰ تنیسور برتر رنکینگ نداشته باشد.

نادال به علت آسیب دیدگی نتوانست در رقابت‌های ایندین ولز به میدان برود. جوکوویچ نیز به دلیل اصرار بر تزریق نکردن واکسن کرونا حضور در این مسابقات و هم‌چنین رقابت‌های میامی که قرار است در آمریکا برگزار شود را از دست داد.

رنکینگ رده‌های اول تا سیزدهم برترین تنیسورهای جهان به شرح زیر است:

۱- کارلوس آلکاراس(اسپانیا) ۲- نواک جوکوویچ(صربستان) ۳- استفانوس سیتسیپاس(یونان) ۴- کسپر رود(نروژ) ۵- دنیل مدودف(روسیه) ۶- آگر الیاسیم(کانادا) ۷- آندری روبلف(روسیه) ۸- هولگر رون(دانمارک) ۹- هوبرت هورکاچ(لهستان) ۱۰- تیلور فریتز(آمریکا) ۱۱- یانیک سینر(ایتالیا) ۱۲- کمرون نوری(بریتانیا) ۱۳- رافائل نادال(اسپانیا).

نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *