صفحه اصلی / دانلود مسابقات / دوچرخه سواری / توردوفرانس / دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله سوم
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
مسابقات توردوفرانس
مسابقات توردوفرانس

دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله سوم

[ پوشش کامل مسابقات توردوفرانس برای طرفداران این تورنمنت زیبا و مهیج]
با لینک مستقیم از سرور سایت به همراه لینک کمکی

مسابقات توردوفرانس
مسابقات توردوفرانس

نود و نهمین دوره از تور دو فرانس که بزرگترین مسابقه دوچرخه‌سواری جاده ای در جهان است، از دهم تیرماه آغاز گردید . مسابقاتی که میزبانی اش به باور بسیاری در سراسر جهان، حتی بیش از تنها گرنداسلم زمین خاکی در تنیس، نماد ورزش فرانسه محسوب می شود. این مسابقات هر ساله به مدت سه هفته در فصل تابستان و در جاده‌های کشور فرانسه برگزار می‌گردد. این مسابقه از مرکز شهر پاریس شروع شده و در همان جا به پایان می‌رسد. شرکت کنندگان در این مسابقه مسیرهای متنوعی را طی می کنند که نه تنها برای آنها بلکه برای طرفداران و تماشاگرانی که از سرتاسر جهان بیننده ی این تورنمنت هستند بسیار جالب و دیدنی است.کل مسافتی که دوچرخه سواران امسال می بایست رکاب بزنند بیش از ۳۴۹۷ کیلومتر می باشد که باید این مسیر را در طی ۲۰ مرحله سپری کنند. به شما کاربران عزیز اسپرت دانلود پیشنهاد می کنم دیدن این رقابت مهیج که در جاده های بسیار زیبای فرانسه برگزار می شود را در کنار خانواده از دست ندهید.  توضیحات این مرحله در ادامه مطلب

در مرحله سوم رقابت های تور دو فرانس، پتر ساگان از اسلواکی توانست زودتر از دیگران خود را به پایان برساند.این مرحله با حوادثی هم همراه بود. کانستاتسین سیوتسو از تیم اسکای در فاصله ۵۰ کیلومتر مانده به خط پایان زمین خورد و مجبور به ترک مسابقه شد. در این روز تصادف دیگری در جاده های تنگ فرانسه باعث شد تا خوزه خواخین روخاس از اسپانیا که در سال گذشته در جدول امتیازات دوم شده بود نیز از مسابقه کنار رود.سیلون شاوانل، رکابزن فرانسوی نیز در فاصله پنج و چهار کیلومتری خط پایان خود را از دیگران جدا کرد اما نتوانست در سر بالایی انتهایی برتری خود را حفظ کند.
در انتها این پتر ساگان از اسلواکی بود که توانست در نزدیکی خط پایان از بقیه پیشی بگیرد و به مقام نخست این مرحله برسد. اولد بواسون هیگن از نروژ و پتر ولیتز از اسلواکی هم دوم و سوم شدند.گفتنی است برادلی ویگینز سی ثانیه دیرتر از هیگن به خط پایان رسید اما به دلیل تصادف به وجود آمده زمان او را مساوی با هیگن محاسبه کردند. در این مرحله فابین کانچالرا از سوییس چهارم شد اما در رده بندی کلی همچنان جلوتر از همه است.

اطلاعات مسابقه:

Date:Tuesday July 3rd, 2012
Distance:197km

 

مسیر مسابقه: 

map3
مسابقات تور دو فرانس
3
مسابقات تور دو فرانس

دانلود چکیده مسابقه :
زمان : ۲۵ دقیقه
فرمت فایل : mp4
کیفیت : HDTV
حجم فایل : ۳۰۸ MB
لینک مستقیم                   لینک کمکی هیپ فایل

 

 

 

 

 

نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *