صفحه اصلی / دانلود مسابقات / دوچرخه سواری / توردوفرانس / دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله یازدهم
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
tour de france12

دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله یازدهم

[ پوشش کامل مسابقات توردوفرانس برای طرفداران این تورنمنت زیبا و مهیج]
با لینک مستقیم از سرور سایت به همراه لینک کمکی

مسابقات توردوفرانس

نود و نهمین دوره از تور دو فرانس که بزرگترین مسابقه دوچرخه‌سواری جاده ای در جهان است، از دهم تیرماه آغاز گردید . مسابقاتی که میزبانی اش به باور بسیاری در سراسر جهان، حتی بیش از تنها گرنداسلم زمین خاکی در تنیس، نماد ورزش فرانسه محسوب می شود. این مسابقات هر ساله به مدت سه هفته در فصل تابستان و در جاده‌های کشور فرانسه برگزار می‌گردد. این مسابقه از مرکز شهر پاریس شروع شده و در همان جا به پایان می‌رسد. شرکت کنندگان در این مسابقه مسیرهای متنوعی را طی می کنند که نه تنها برای آنها بلکه برای طرفداران و تماشاگرانی که از سرتاسر جهان بیننده ی این تورنمنت هستند بسیار جالب و دیدنی است.کل مسافتی که دوچرخه سواران امسال می بایست رکاب بزنند بیش از ۳۴۹۷ کیلومتر می باشد که باید این مسیر را در طی ۲۰ مرحله سپری کنند. به شما کاربران عزیز اسپرت دانلود پیشنهاد می کنم دیدن این رقابت مهیج که در جاده های بسیار زیبای فرانسه برگزار می شود را در کنار خانواده از دست ندهید. توضیحات این مرحله در ادامه مطلب

نتایج مرحله یازدهم تور دو فرانس

در مرحله یازدهم تور دو فرانس، پییر رولان فرانسوی علیرغم اینکه در میانه مسیر به زمین خورد اما توانست خود را زودتر از سایر شرکت کنندگان به خط پایان برساند. دوچرخه سوار تیم یوروپ کار سال گذشته هم در مرحله دشوار آلپ دوئز توانسته بود مقام اول را کسب کند. این دومین پیروزی پیاپی برای تیم یوروپ کار است. روز گذشته هم توما ووکلر توانسته بود مقام اول را کسب کند.

کدل اوانس، مدافع عنوان قهرمانی هم در این روز سعی کرد با استفاده از چهار سربالایی مسیر، بردلی ویگینز را شکست اما توفیقی نیافت و در نهایت با اختلاف دو دقیقه و بیست و سه ثانیه نسبت به پیر رولان از خط پایان گذشت.اما در جدول رده بندی مرحله یازدهم، پییر رولان اول است و تیبو پینو وکریس فرومی در رده های دوم و سوم هستند.

در رده بندی کلی، بردلی ویگینز از تیم اسکای همچنان صدر نشین است و کریس فرومی با یک پله صعود نسبت به مرحله قبل خود را به جایگاه دوم رسانده است. در این رده بندی وینچنزو نیبالی هم به جایگاه سوم صعود کرده است.

Date:Thursday, july 12th
Distance:Stage 148km

مسیر مسابقه:

دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس

دانلود چکیده مسابقه :
زمان : ۲۵ دقیقه
فرمت فایل : mp4
کیفیت : HDTV
حجم فایل : ۳۰۰ MB

trans

نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *