صفحه اصلی / دانلود مسابقات / دوچرخه سواری / توردوفرانس / دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله دهم
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
tour de france11

دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله دهم

[ پوشش کامل مسابقات توردوفرانس برای طرفداران این تورنمنت زیبا و مهیج]
با لینک مستقیم از سرور سایت به همراه لینک کمکی

مسابقات توردوفرانس

نود و نهمین دوره از تور دو فرانس که بزرگترین مسابقه دوچرخه‌سواری جاده ای در جهان است، از دهم تیرماه آغاز گردید . مسابقاتی که میزبانی اش به باور بسیاری در سراسر جهان، حتی بیش از تنها گرنداسلم زمین خاکی در تنیس، نماد ورزش فرانسه محسوب می شود. این مسابقات هر ساله به مدت سه هفته در فصل تابستان و در جاده‌های کشور فرانسه برگزار می‌گردد. این مسابقه از مرکز شهر پاریس شروع شده و در همان جا به پایان می‌رسد. شرکت کنندگان در این مسابقه مسیرهای متنوعی را طی می کنند که نه تنها برای آنها بلکه برای طرفداران و تماشاگرانی که از سرتاسر جهان بیننده ی این تورنمنت هستند بسیار جالب و دیدنی است.کل مسافتی که دوچرخه سواران امسال می بایست رکاب بزنند بیش از ۳۴۹۷ کیلومتر می باشد که باید این مسیر را در طی ۲۰ مرحله سپری کنند. به شما کاربران عزیز اسپرت دانلود پیشنهاد می کنم دیدن این رقابت مهیج که در جاده های بسیار زیبای فرانسه برگزار می شود را در کنار خانواده از دست ندهید. توضیحات این مرحله در ادامه مطلبtrans 

توما ووکلر، فاتح مرحله دهم تور دو فرانس

در مرحله دهم تور دو فرانس، توما ووکلر از فرانسه به مقام نخست دست یافت. وی درسه سربالایی این مسیر از جمله مسیر سربالایی کولومبیه به مسافت ۴۳ کیلومتر جلودار گروه پیشتاز بود.   در این مرحله برادلی ویگینز از تیم اسکای هم توانست پیراهن زرد در رده بندی کلی را همچنان بر تن خود نگاه دارد.

 در فاصله ۹ کیلومتر مانده به خط پایان ینس فوگت توانست خود را به گروه پیشتاز برساند اما در ادامه توما ووکلر از فرانسه بود که توانست سریعتر از سایرین از خط پایان بگذرد. در حالی که میکله اسکراپونی، ینس فوگت، لوئیس لئون سانچز و دریز دونینس هم در تعقیب او بودند.

   اما در پایان مرحله دهم توما ووکلر از تیم یوروپ کار در جایگاه نخست است. میکله اسکراپونی، ینس فوگت، لوییس لئون سانچز و دریز دونینس هم در رده های دوم تا پنجم قرار دارند.

 در رده بندی کلی نیز این برادلی ویگینز از تیم اسکای بود که توانست صدر نشین جدول باقی بماند. کدل اوانس از تیم بی ام سی ریسنگ و کریس فروم از تیم اسکای هم به ترتیب دوم و سوم هستند.

   مرحله یازدهم تور دو فرانس روز پنجشنبه از شهر آلبرویل آغاز خواهد شد و پایان این مرحله پیست اسکی توسوییر خواهد بود. مسافت این مرحله ۱۴۸ کیلومتر است.

Date:Wednesday, july 11th
Distance:Stage 194.5km

مسیر مسابقه: 

دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس

 

دانلود چکیده مسابقه :
زمان : ۲۵ دقیقه
فرمت فایل : mp4
کیفیت : HDTV
حجم فایل : ۳۰۰ MB

لینک مستقیم            لینک کمکی هیپ فایل

 

نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *