صفحه اصلی / دانلود مسابقات / دوچرخه سواری / توردوفرانس / دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله نهم
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
tour de france1

دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله نهم

[ پوشش کامل مسابقات توردوفرانس برای طرفداران این تورنمنت زیبا و مهیج]
با لینک مستقیم از سرور سایت به همراه لینک کمکی

مسابقات توردوفرانس

نود و نهمین دوره از تور دو فرانس که بزرگترین مسابقه دوچرخه‌سواری جاده ای در جهان است، از دهم تیرماه آغاز گردید . مسابقاتی که میزبانی اش به باور بسیاری در سراسر جهان، حتی بیش از تنها گرنداسلم زمین خاکی در تنیس، نماد ورزش فرانسه محسوب می شود. این مسابقات هر ساله به مدت سه هفته در فصل تابستان و در جاده‌های کشور فرانسه برگزار می‌گردد. این مسابقه از مرکز شهر پاریس شروع شده و در همان جا به پایان می‌رسد. شرکت کنندگان در این مسابقه مسیرهای متنوعی را طی می کنند که نه تنها برای آنها بلکه برای طرفداران و تماشاگرانی که از سرتاسر جهان بیننده ی این تورنمنت هستند بسیار جالب و دیدنی است.کل مسافتی که دوچرخه سواران امسال می بایست رکاب بزنند بیش از ۳۴۹۷ کیلومتر می باشد که باید این مسیر را در طی ۲۰ مرحله سپری کنند. به شما کاربران عزیز اسپرت دانلود پیشنهاد می کنم دیدن این رقابت مهیج که در جاده های بسیار زیبای فرانسه برگزار می شود را در کنار خانواده از دست ندهید. توضیحات این مرحله در ادامه مطلبtrans

نتایج نهمین مرحله از مسابقات تور دو فرانس

دوچرخه سواران تیم اسکای پیروز بزرگ نهمین مرحله از مسابقات دوچرخه سواری تور دو فرانس بودند.

بردلی ویگینز توانست مسیر چهل و یک کیلومتری دو شهر آرک ا سونان و بوزانسون در شرق فرانسه را در ۵۱ دقیقه و ۲۴ ثانیه رکاب بزند و نخستین دوچرخه سواری باشد که از خط پایان می گذرد.

ویگینز بریتانیایی ۳۵ ثانیه زودتر از هموطن دیگرش کریستوفر فروم به خط پایان رسید تا نخستین پیروزی اش را در این دوره از مسابقات تور دو فرانس رقم بزند.

اما کدل اوانس که قهرمان دور قبل این مسابقات بود در مرحله نهم هم موفقیتی نداشت و دو دقیقه دیرتر از ویگینز از خط پایان عبور کرد. اگرچه این دوچرخه سوار استرالیایی گفته است که امیدش را از دست نمی دهد، ولی با توجه به نتایج نه چندان درخشانش کار سختی برای جبران در پیش خواهد داشت.

در این مرحله همچنین کانچلارا با ۵۷ ثانیه اختلاف نسبت به ویگینز رتبه ای بهتر از سوم نصیبش نشد. اما در رده بندی کلی، ویگینز از تیم اسکای صدر نشین است و پس از او اوانس و فرومه به ترتیب در رتبه های دوم و سونم قرار دارند.

Date:Monday, july 9th
Distance:Stage 41.5km

مسیر مسابقه:

دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود مسابقات توردوفرانس
دانلود چکیده مسابقه :
زمان : ۲۵ دقیقه
فرمت فایل : mp4
کیفیت : HDTV
 حجم فایل : ۳۰۰ MB

لینک مستقیم              لینک کمکی هیپ فایل

نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *