صفحه اصلی / اخبار ورزشی / بازیکن مورد علاقه کاپلو چه کسی بود؟
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
فابیو کاپلو

بازیکن مورد علاقه کاپلو چه کسی بود؟

فابیو کاپلو با مقایسه دو تیم یوونتوس و رم، امرسون برزیلی را بازیکن مورد علاقه خود در دوران مربیگری‌اش معرفی کرد.

 فابیو کاپلو، سرمربی پیشین میلان، رئال مادرید و تیم ملی انگلیس در دنیای مربی‌گری، افتخارات زیادی را به دست آورد و از مربیان صاحب‌سبک به حساب می‌آید. او در سال‌های اخیر در لیگ چین فعالیت می‌کرد و هدایت تیم جیانگسو را به عهده داشت.

این مربی در تیم‌های میلان و رم موفق شد قهرمانی در لیگ ایتالیا را به دست بیاورد و در سال ۱۹۹۴ همراه با میلان فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد. کاپلو در رئال مادرید موفق شد عنوان قهرمانی را به دست بیاورد ولی در جام جهانی ۲۰۱۰ با تیم ملی انگلیس ناکام بود.

فابیو کاپلو که سابقه حضور در تیم‌های رم و یوونتوس را داشته است در صحبت‌هایی در پاسخ به این سوال که بازیکن مورد علاقه او در رم چه کسی بود، گفت: امرسون. برای همین او را به یوونتوس و رئال مادرید هم بردم. او در کنار کسانی که خیلی زود آمدند، مانند ساموئل خودش را نباخت و خیلی بازیکن بی‌حاشیه و خوبی بود. باتیستوتا هم بازیکن بزرگی بود. دلتنگ چنین بازیکنی بودیم و وقتی او را جذب کردیم همان بازیکنی بود که دنبالش بودیم و مثل یک تکه پازل گمشده.

او درباره وضعیت این روزهای رم و یوونتوس نیز گفت: در میان بازیکنان رم من خیلی اسپیناتزولا را دوست دارم. او یکی از آن بازیکنانی است که تیم های دیگر در مصاف با رم باید او را مهار کنند. دیبالا هم ستاره تیم است. اگر به او فضا بدهید بازیکن خیلی خطرناکی است. درباره تیم یووه باید بگویم که دی‌ماریا ویژگی‌هایی دارد که دیگران آن را ندارند. او در زمین جلوتر از بقیه بازیکنان است. برای من رم و یوونتوس هر دو تیم‌های قابل احترامی هستند و دوست دارم این دو تیم را در شرایط خوبی ببینم. هر دو تیم مربیان خوبی هم دارند. آلگری و مورینیو دو مربی هستند که می‌دانند چگونه باید بازی‌ها را برنده شوند. بر خلاف مربیانی که فقط به خودشان توجه دارند، این دو مربی به‌شدت به حریف توجه دارند و از هر نظر بازیکنان را آماده می‌کنند.

یوونتوس بعد از هفت قهرمانی پیاپی که در سری A به دست آورد در دو فصل اخیر با افت محسوسی مواجه شده است و این اینتر و میلان بودند که جام قهرمانی را بالای سر بردند و امسال هم ناپولی خودش را از بقیه تیم‌ها جدا کرده است.

نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *