صفحه اصلی / دانلود مسابقات / دوچرخه سواری / توردوفرانس / دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله اول
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
مسابقات توردوفرانس
مسابقات توردوفرانس

دانلود مسابقات توردوفرانس ۲۰۱۲ مرحله اول

[ پوشش کامل مسابقات توردوفرانس برای طرفداران این تورنمنت زیبا و مهیج]
با لینک مستقیم از سرور سایت به همراه لینک کمکی

مسابقات توردوفرانس
مسابقات توردوفرانس

نود و نهمین دوره از تور دو فرانس که بزرگترین مسابقه دوچرخه‌سواری جاده ای در جهان است، از دهم تیرماه آغاز گردید . مسابقاتی که میزبانی اش به باور بسیاری در سراسر جهان، حتی بیش از تنها گرنداسلم زمین خاکی در تنیس، نماد ورزش فرانسه محسوب می شود. این مسابقات هر ساله به مدت سه هفته در فصل تابستان و در جاده‌های کشور فرانسه برگزار می‌گردد. این مسابقه از مرکز شهر پاریس شروع شده و در همان جا به پایان می‌رسد. شرکت کنندگان در این مسابقه مسیرهای متنوعی را طی می کنند که نه تنها برای آنها بلکه برای طرفداران و تماشاگرانی که از سرتاسر جهان بیننده ی این تورنمنت هستند بسیار جالب و دیدنی است.کل مسافتی که دوچرخه سواران امسال می بایست رکاب بزنند بیش از ۳۴۹۷ کیلومتر می باشد که باید این مسیر را در طی ۲۰ مرحله سپری کنند. به شما کاربران عزیز اسپرت دانلود پیشنهاد می کنم دیدن این رقابت مهیج که در جاده های بسیار زیبای فرانسه برگزار می شود را در کنار خانواده از دست ندهید.  توضیحات این مرحله در ادامه مطلب

در نخستین روز از مسابقات دوچرخه سواری تور دو فرانس، پیتیر ساگان اسلواک اول شد. این دو چرخه سوار ۲۲ ساله در کمال ناباوری مسیر ۱۹۸ کیلومتری مسابقه بین دو شهر لی یژ و سرنگ بلژیک را پیش از ورزشکاران نامداری مانند فابین کانچلارای سوییسی و ادوالد بواسون هاگن نروژی پیمود. ساگان و کانچلارا شش کیلومتر آخر مسیر را که شیب زیادی داشت شانه به شانه هم طی کردند ولی سرانجام این دوچرخه سوار جوان اسواک بود که توانست پیش از کانچلارا از خط پایان عبور کند.
دوچرخه سواران روز دوشنبه در مرحله دوم باید مسیر ۲۰۷ کیلومتری عرض شهر والونی را رکاب بزنند. این مسیر آخرین مرحله از تور دو فرانس در کشور بلژیک است.

اطلاعات مسابقه:

Date:Sunday, july 1st
Distance:Stage 198km

مسیر مسابقه:

مسیر مسابقه
مسیر مسابقه
1
مسابقات توردوفرانس
دانلود چکیده مسابقه :
زمان : ۲۵ دقیقه
فرمت فایل : mp4
کیفیت : HDTV
حجم فایل : ۲۹۴ MB
لینک مستقیم                   لینک کمکی هیپ فایل
نوبیتکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *