مسابقات یورو 2016


مرحله یک هشتم نهایی

شنبه 5تیر سوئیس 17:30 لهستان video خلاصه بازی گزارش بازی
شنبه 5تیر ولز 20:30 ایرلندشمالی video خلاصه بازی گزارش بازی
شنبه 5تیر کرواسی 23:30 پرتغال video خلاصه بازی گزارش بازی
یکشنبه 6تیر فرانسه 1-2 ایرلندجنوبی      
یکشنبه 6تیر آلمان 0-3 اسلواکی      
یکشنبه 6تیر مجارستان 23:30 بلژیک      
دوشنبه 7تیر ایتالیا 20:30 اسپانیا      
دوشنبه 7تیر انگلیس 23:30 ایسلند      

مرحله یک چهارم نهایی

پنجشنبه 10تیر سوئیس/لهستان 23:30 کرواسی/پرتغال      
جمعه 11تیر ولز/ایرلندش 23:30 مجارستان/بلژیک      
شنبه 12تیر آلمان/اسلواکی 23:30 ایتالیا/اسپانیا      
یکشنبه 13تیر فرانسه/ایرلندج 23:30 انگلیس/ایسلند      

نیمه نهایی

چهارشنبه 16تیر برنده یک چ 1 23:30 برنده یک چ 2      
پنجشنبه 17تیر برنده یک چ 3 23:30 برنده یک چ 4      

فینال

یکشنبه 20تیر برنده نیمه ن 1 23:30 برنده نیمه ن 2      

مرحله گروهی

جمعه 21 خرداد

گروه A رومانی 2-1 فرانسه video خلاصه بازی گزارش بازی

شنبه 22 خرداد

گروه A سوئیس 0-1 آلبانی video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه B اسلواکی 2-1 ولز video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه B روسیه 1-1 انگلیس video خلاصه بازی گزارش بازی

یکشنبه 23 خرداد

گروه D کرواسی 0-1 ترکیه video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه C ایرلند شمالی 1-0 لهستان video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه C اوکراین 2-0 آلمان video خلاصه بازی گزارش بازی

دو شنبه 24 خرداد

گروه D جمهوری چک 1-0 اسپانیا video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه E سوئد 1-1 ایرلند جنوبی video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه E ایتالیا 0-2 بلژیک video خلاصه بازی گزارش بازی

سه شنبه 25 خرداد

گروه F مجارستان 0-2 اتریش video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه F ایسلند 1-1 پرتغال video خلاصه بازی گزارش بازی

چهارشنبه 26 خرداد

گروه B اسلواکی 1-2 روسیه video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه A سوئیس 1-1 رومانی video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه A آلبانی 2-0 فرانسه video خلاصه بازی گزارش بازی

پنجشنبه 27 خرداد

گروه B ولز 2-1 انگلیس video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه C ایرلند شمالی 2-0 اوکراین video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه C لهستان 0-0 آلمان video خلاصه بازی گزارش بازی

جمعه 28 خرداد

گروه E سوئد 1-0 ایتالیا video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه D کرواسی 2-2 جمهوری چک video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه D ترکیه 3-0 اسپانیا video خلاصه بازی گزارش بازی

شنبه 29 خرداد

گروه E ایرلند جنوبی 3-0 بلژیک video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه F مجارستان 1-1 ایسلند video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه F اتریش 0-0 پرتغال video خلاصه بازی گزارش بازی

یکشنبه 30 خرداد

گروه A آلبانی 0-1 رومانی video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه A فرانسه 0-0 سوئیس video خلاصه بازی گزارش بازی

دوشنبه 31 خرداد

گروه B انگلیس 0-0 اسلواکی video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه B ولز 0-3 روسیه video خلاصه بازی گزارش بازی

سه شنبه 1 تیر

گروه C آلمان 0-1 ایرلند شمالی video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه C لهستان 0-1 اوکراین video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه D ترکیه 1-2 جمهوری چک video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه D اسپانیا 2-1 کرواسی video خلاصه بازی گزارش بازی

چهارشنبه 2 تیر

گروه F اتریش 2-1 ایسلند video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه F پرتغال 3-3 مجارستان video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه E ایرلند جنوبی 0-1 ایتالیا video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه E بلژیک 0-1 سوئد video خلاصه بازی گزارش بازی

گروه A

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1فرانسه32104137
2سوئیس31202115
3آلبانی310213-23
4رومانی301224-21

گروه B

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1ولز32016336
2انگلیس31203215
3اسلواکی31113304
4روسیه301226-41

گروه C

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1آلمان32103037
2لهستان32102027
3ایرلند شمالی31022203
4اوکراین300305-50

گروه D

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1کرواسی32105327
2اسپانیا32015236
3ترکیه310224-23
4جمهوری چک301225-31

گروه E

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1بلژیک32014226
2ایتالیا32013126
3ایرلند جنوبی311124-24
4سوئد301213-21

گروه F

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1مجارستان31206425
2ایسلند31204315
3پرتغال30304403
4اتریش301214-31

مسابقات کوپا آمریکا 2016


فینال

دوشنبه 7 تیر آرژانتین 4:30 شیلی

رده بندی

یکشنبه 6 تیر کلمبیا 0-1 آمریکا video خلاصه بازی گزارش بازی

مرحله نیمه نهایی

چهارشنبه 2 تیر آرژانتین 0-4 آمریکا video خلاصه بازی گزارش بازی
پنجشنبه 3 تیر کلمبیا 2-0 شیلی video خلاصه بازی گزارش بازی

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه 28 خرداد اکوادور 2-1 آمریکا video خلاصه بازی گزارش بازی
شنبه 29 خرداد کلمبیا 2-4 پرو video خلاصه بازی گزارش بازی
یکشنبه 30 خرداد آرژانتین 1-4 ونزوئلا video خلاصه بازی گزارش بازی
یکشنبه 30 خرداد مکزیک 7-0 شیلی video خلاصه بازی گزارش بازی

مرحله گروهی

شنبه ۱۵ خرداد

گروه A آمریکا 0 - 2 کلمبیا ۶:۰۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

یکشنبه ۱۶ خرداد

گروه A کاستاریکا 0 - 0 پاراگوئه 1:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه B هائیتی 0 - 1 پرو 4:۰۰ video
گروه B برزیل 0 - 0 اکوادور ۶:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

دوشنبه ۱۷ خرداد

گروه C جامائیکا 0 - 1 ونزوئلا 1:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه C مکزیک 3 - 1 اروگوئه 4:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

سه شنبه ۱۸ خرداد

گروه D پاناما 2 - 1 بولیوی 3:30 video خلاصه بازی  
گروه D آرژانتین 2 - 1 شیلی ۶:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

چهارشنبه ۱۹ خرداد

گروه A آمریکا 4 - 0 کاستاریکا 4:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه A کلمبیا 2 - 1 پاراگوئه 7:۰۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

پنجشنبه ۲۰ خرداد

گروه B برزیل 7 - 1 هائیتی 4:۰۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه B اکوادور 2 - 2 پرو ۶:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

جمعه ۲۱ خرداد

گروه C اروگوئه 0 - 1 ونزوئلا 4:۰۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه C مکزیک 2 - 0 جامائیکا ۶:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

شنبه ۲۲ خرداد

گروه D شیلی 2 - 1 بولیوی 3:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه D آرژانتین 5 - 0 پاناما ۶:۰۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

یکشنبه ۲۳ خرداد

گروه A آمریکا - پاراگوئه 3:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه A کلمبیا 2 - 3 کاستاریکا 5:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

دوشنبه ۲۴ خرداد

گروه B اکوادور 4 - 0 هائیتی 3:۰۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه B برزیل 0 - 1 پرو 5:۰۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

سه شنبه ۲۵ خرداد

گروه C مکزیک 1 - 1 ونزوئلا 4:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه C اروگوئه 3 - 0 جامائیکا 6:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

چهارشنبه ۲۶ خرداد

گروه D شیلی 4 - 2 پاناما 4:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی
گروه D آرژانتین 3 - 0 بولیوی 6:3۰ video خلاصه بازی گزارش بازی

گروه A

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1آمریکا32015236
2کلمبیا32016426
3کاستاریکا311136-34
4پاراگوئه301213-21

گروه B

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1پرو32104227
2اکوادور31206245
3برزیل31117254
4هائیتی3003112-110

گروه C

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1مکزیک32106247
2ونزوئلا32103127
3اروگوئه31024403
4جامائیکا300306-60

گروه D

رتبهتیم هاPWDLFAGDPts
1آرژانتین330010199
2شیلی32017526
3پاناما3102410-63
4بولیوی300327-50