صفحه اصلی / اخبار ورزشی / فوتبال / ۶ صدرنشین برای یک هفته!
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
61449411

۶ صدرنشین برای یک هفته!

۶ تیم می‌توانند در هفته هشتم لالیگا صدرنشین شوند.

 

 هفت تیم حاضر در لالیگا تنها سه امتیاز با هم اختلاف دارند. یک پیروزی می‌تواند شرایط را برای آن‌ها کاملا تغییر دهد. ۶ تیم می‌توانند در هفته هشتم صدرنشین شوند. لالیگا در حال آتش گرفتن است. هفت بازی برگزار شده و تاکنون هیچ تیمی برتر نشان نداده و با دیگر تیم‌ها فاصله نگرفته است. تا به حال چنین شرایطی در لالیگا دیده نشده بود. در فصل ۲۰-۲۰۱۹ نزدیک‌ترین رقابت دیده می‌شود. رئال مادرید با ۱۵ امتیاز بالاتر از همه تیم‌ها قرار دارد و تیم هفتم که اتلتیک بیلبائو است ۱۲امتیاز دارد و می‌تواند با یک برد تا جایگاه نخست صعود کند. در این میان تیم‌های گرانادا، اتلتیکومادرید، بارسلونا، رئال سوسیداد و سویا قرار دارند. هر ۶ تیم شانس صدرنشینی در پایان هفته هشتم را دارند.

61449410

فصل گذشته شرایط مشابهی برقرار بود. در هفته هفتم تنها چهار امتیاز اختلاف میان دو تیم نخست (رئال مادرید و بارسلونا) با تیم هفتم (اسپانیول) وجود داشت.

61449409

رئال مادرید صدرنشین کنونی لالیگا است اما این اتفاق پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل سلتاویگو رخ داد. تاکنون سفیدپوشان بیش از دیگر تیم‌ها در صدر ماندند و سه هفته در جایگاه نخست قرار داشتند. سویا دو بار این اتفاق برایش رخ داده است و اتلتیک و اتلتیکو هم یک بار فرصت صدرنشینی داشتند. بارسلونا که اغلب در فصل‌های گذشته در این رتبه قرار داشت هنوز در جایگاه نخست قرار نگرفته است.

صدرنشین‌های هفته به هفته 

هفته نخست: رئال مادرید

هفته دوم: سویا

هفته سوم: اتلتیکومادرید

هفته چهارم: سویا

هفته پنجم: اتلتیک بیلبائو

هفته ششم: رئال مادرید

هفته هفتم: رئال مادرید

گرانادا اکنون تیم دوم جدول است. شاگردان دیگو مارتینس بدون شک شگفتی‌ساز شروع لالیگا هستند. تیم تازه صعود کرده به سطح اول لالیگا شروع فوق العاده‌ای داشته است. این تیم با اتلتیکو در امتیاز ۱۴ برابر است و تنها یک امتیاز با رئال مادرید فاصله دارد. این تیم پنج هفته است که شکست نخورده است. چهار پیروزی و یک تساوی سهم شاگردان مارتینس بود.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

محمدحسن انصاری‌فرد

جدایی رسمی کالدرون از پرسپولیس/ معرفی سرمربی جدید تا دوشنبه

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس که توانسته بود این تیم را قهرمان نیم‌فصل لیگ نوزدهم کند، رسما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.