پنج شنبه , ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اصلی / اخبار ورزشی / تنیس / چهار تنیسور برتر تور ATP لندن مشخص شدند
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
57780464

چهار تنیسور برتر تور ATP لندن مشخص شدند

نواک جوکوویچ و راجر فدرر حریفان خود را در مرحله نیمه‌نهایی تور ATP لندن شناختند.

 الکساندر زورف شنبه در نیمه‌نهایی تور ATP لندن برابر روجر فدرر قرار خواهد گرفت. تنیسور سوییسی باید در دیدار عصر امروز (جمعه) مقابل جان ایزنر یک ست پیروز می‌شد تا صعودش به جمع چهار تنیسور برتر را قطعی می‌کرد. او با پیروزی دو بر صفر توانست این کار را انجام دهد. تنیسور سوئیسی ست نخست را با نتیجه ۷ بر ۶ به پایان رساند و در ست دوم نیز ۶ بر ۳ پیروز شد. ایزنر پس از ناکامی در ست اول دیگر با قدرت به کار خود ادامه نداد چون شانسی برای صعود نداشت.

زورف چالش بزرگی برای فدرر خواهد بود. اختلاف سنی این دو تنیسور ۱۶ سال است (۲۱ سال مقابل ۳۷) اما تنها دو رتبه با هم فاصله دارند. تنیسور سوییسی در جایگاه سوم قرار دارد و زورف در رتبه پنجم است. این دو تنیسور تاکنون پنج بار با هم رو به رو شدند که مرد شماره پنج جهان دوبار فدرر را شکست داده است.

دیگر دیدار نیمه نهایی بین نواک جوکوویچ و کوین اندرسون برگزار می شود. مرد شماره یک جهان که صدرنشین گروه خود است و امشب باید به مصاف مارین چیلیچ برود، در مرحله نیمه نهایی با حریف آفریقایی اش رو به رو می شود. جوکوویچ که صدرنشینی اش در رنکینگ تنیس جهان را در سال ۲۰۱۸ تثبیت کرده، تاکنون هشت بار با اندرسون بازی کرده است. او هفت بار پیروز شده و تنها یک بار از حریف آفریقایی شکست خورده است.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

سیمونا هالپ

گزارش مرحله یک چهارم تنیس اپن استرالیا

مرد شماره یک جهان به همراه تنیسور ژاپنی و آمریکایی به نیمه نهایی اپن استرالیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.