صفحه اصلی / اخبار ورزشی / تنیس / پایان مرحله یک چهارم نهایی تنیس زنان مسترز ایندین ولز ۲۰۱۸
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
سیمونا هالپ

پایان مرحله یک چهارم نهایی تنیس زنان مسترز ایندین ولز ۲۰۱۸

 تنیس زنان مسترز ایندین ولز در مرحله یک چهارم نهایی پیگیری شد که در مراحل ابتدایی و جذاب ترین بازی این تورنمنت ونوس ویلیامز با برتری برابر خواهر کوچکتر خود سرنا ویلیامز به مراحل بعدی راه پیدا کرد و به نظر می رسد ونوس ویلیامز در فرم بسیار مطلوبی قرار دارد.

ونوس ویلیامز  در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۲-۶ ۳-۶ برابر کارلا سوارز ناوارو به برتری رسید تا بدون از دست دادن ست به نیمه نهایی راه پیدا کند. در این مرحله ونوس ویلیامز باید در برابر داریا کاساتکینای روس قرار بگیرد که در مرحله یک چهارم نهایی با خلق شگفتی توانست حریف نامدار خود آنجلیک کربر آلمانی را شکست دهد و راهی نیمه نهایی این مسترز شود.

در بخش دیگر جدول سیمونا هالپ که در صدر رنکینگ زنان قرار دارد در بازی نزدیک برابر پترا مارتیچ با نتیجه ۳-۶ ۷-۶ ۴-۶ به پیروزی رسید و در مرحله نیمه نهایی باید در برابر حریف ژاپنی قرار بگیرد. نائومی اوزاکا با نتیجه ۳-۶ ۲-۶ برابر کارولینا پلیشکووا به برتری رسید.

نیمه نهایی مسترز ایندین ولز از ساعت ۰۵:۳۰ روز شنبه پیگیری می شود و در بازی نخست ونوس ویلیامز در برابر داریا کاساتکینا قرار می گیرد، در دو بازی گذشته بین این دو تنیسور هر یک به پیروزی نزدیکی رسیدند و جدال تنیسور کهنه کار در برابر جوان روس می تواند از جذابیت های این تورنمنت باشد. در بازی دیگر نیمه نهایی که بعد از بازی نخست برگزار می شود سیمونا هالپ در برابر نائومی اوزاکا قرار می گیرد، سیمونا هالپ هر سه بازی گذشته خود برابر اوزاکا را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

-طرفداری

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

مسابقه مشکات الزهرا صفی

تاریخ سازی مشکات الزهرا صفی در تنیس گرند اسلم استرالیا+تصاویر

مشکات الزهرا صفی در نخستین دیدار خود در رقابت های معتبر گرند اسلم موفق شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.