صفحه اصلی / سایر رسانه ها / ویزای استارت اپ کانادا
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
ویزای استارت اپ کانادا

ویزای استارت اپ کانادا

از نظر سرمایه‌گذاران در سرتاسر جهان، کانادا بهترین منطقه برای حل چالش‌های اقتصادی قرن ۲۱ است. 

به همکاران خود قدرت می‌دهیم و برای کسب و کار شما امکان موفقیت در جهان مدرن را فراهم خواهیم آورد. وجود افراد با استعداد باعث با نشاط‌تر، خلاق‌تر و پویاتر شدن اکوسیستم دیجیتالی کانادا برای استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران دیگر شده است. با بهره‌گیری از نقاط قوت در زیرساخت فیزیکی فناوری و ارتباطات دیجیتالی، کیفیت زندگی و پایایی در موقعیت مطلوبی برای بهبود عملکرد شرکت شما در یک فضای رقابتی جهانی قرار گرفته‌ایم. پس یکی از بهترین راه های فعلی برای مهاجرت به کانادا گرفتن ویزای استارت اپ کانادا است.

ترکیبی از بهترین و مهمترین موارد برای شرکت‌های بین‌المللی شامل: اقتصاد متنوع و جامع؛ نیروی کار نخبه و متخصص؛ برنامه‌های در دسترس برای ارتقا و توسعه نوآوری؛ زیرساخت‌های وسیع؛ امنیت سایبری بالا و فضای اقتصادی و سیاسی با ثبات و قابل پیش‌بینی و در دسترس تمام جهان را در کنار یکدیگر قرار داده‌ایم. 

اکنون بهترین زمان برای معرفی برتری‌های رقابتی، تجاری کردن اختراعات جدید و اتصال به مجموعه گسترده‌ای از زنجیره‌های تأمین جهانی است. اقتصاد دیجیتالی کانادا شاهد همکاری موسسه‌های آموزش عالی با شرکت‌های مدرن و پیشرفته است، ضمن اینکه به لطف فعالیت‌های نوآورانه، کانادا به یک رهبر جهانی در تغییر و تحولات در حوزه یادگیری عمیق تبدیل شده است. 

کانادا از طریق سرمایه‌گذاری بخش دولتی-خصوصی، در حال تقویت موقعیت خود به عنوان یک قطب فناوری جهان است. نیروی کار متخصص کانادا کمک می‌کنند تا این کشور به عنوان مرکز اصلی و قدرتمند برای تجارت جهانی باقی بماند. برنامه‌های  جامع و سازمان‌یافته کانادا و ثروت چشمگیر این کشور می‌تواند مقیاس‌پذیری (یا قابلیت توسعه‌پذیری) شایسته کسب و کار شما را تضمین ‌کند.  

ویژگی‌ قابل ملاحظه و منحصر به فرد کانادا این است که کسب و کارها به آسانی در رأس جوامع خود باقی نمی‌مانند. آن‌ها برای موفقیت و عملکرد بهتر باید از مرزها گذشته و به کمک نوآوری به موفقیت دست یابند. کانادا در مسیر درست قرار گرفته و رو به پیشرفت است، پس برای موفقیت و زندگی ایده‌آل به ما بپیوندید.

«استراتژی مهارت‌ها و استعدادهای جهانی» باعث می‌شود فرایند (جذب افراد با استعداد) دست ‌یافتنی‌تر شود، سریع‌تر به نتایج مد نظر برسد و تأثیر مثبتی بر کسب و کارها داشته باشد. 

«ویلیام ژو، مدیرعامل اجرایی، شرکت CHALK»

1

دلایل سرمایه گذاری در استارت اپ کانادا

دریایی از استعداد 

برای موفقیت در دنیای امروز که دائماً در حال تغییر است، وجود منبع ثابتی از افراد با استعداد و متخصص برای برآورد و پیش‌بینی اتفاقات آینده ضروری است. جمعیت متخصص، تحصیل‌کرده و متنوع کانادا دلیل اصلی رشد اقتصادی کانادا است، کانادا به کمک این انعطاف‌پذیری که قابلیت سازگاری با شرایط را دارد می‌تواند تغییرات تکنولوژیکی، اقتصادی و سیاسی را مدیریت کند. ۵۱ درصد از مردم کانادا دارای تحصیلات دانشگاه هستند و به همین علت کانادا یکی از باسوادترین و با دانش‌ترین جمعیت‌های جهان را دارد.

 

جمعیت متنوع و با استعداد در کانادا 

افزون بر افراد با استعداد داخلی، کانادا هر ساله میلیون‌ها دانشجوی بین‌المللی را جذب می‌کند. افزایش علاقه‌مندی به پیشرفت کانادا در حوزه فناوری را می‌توان در موسسه‌های آموزش عالی این کشور مشاهده کنید. دانشگاه‌های کانادا شاهد افزایش ۲۵ درصدی در تقاضاهای بین‌المللی طی سال ۲۰۱۸-۲۰۱۷ بود، در حال حاضر کانادا چهارمین مقصد پرطرفدار دانشجویان بین‌المللی در جهان به شمار می‌رود. کانادا به عنوان رهبر جهانی در تحقیقات آموزش عالی از سایر کشورهای G7 در بخش سرمایه‌گذاری در آموزش عالی پیشی گرفته است. 

 

جذب افراد با استعداد بالا از سرتاسر جهان منجر به نیروی کار متنوع در کانادا شده است. در کانادا بیش از ۲۰۰ زبان شناسایی شده که مردم به آن زبان‌ها صحبت می‌کنند و این تعداد رو به افزایش نیز است. هر ساله دانشجویان و افراد با استعداد و متخصص بین‌المللی پذیرفته می‌شوند و دولت با ارائه برنامه‌های مختلف تلاش می‌کند تا فرایند انتقال آن‌ها به خانه جدیدشان در کانادا تسهیل شود. 

 

در حالی که ۲۲ درصد از جمعیت کانادا را مهاجرین تشکیل می‌دهند، این افراد بخش مهمی از نیروی کار متخصص این کشور را نیز به خود اختصاص داده‌اند، به طوری که نیمی از موقعیت‌های شغلی مرتبط با علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات (STEM) در کانادا را پر کرده‌اند. 

 

تحصیل‌ کرده‌ترین کشور و نیروی کار در جهان! 

منبع: سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)

همکاری ۴۲ مرکز رشد با ۹۶ دانشگاه کانادا

منبع: Universities Canada 

شماره ۶ 

در رتبه‌بندی جهانی عملکرد علمی در ریاضی، علوم و خواندن کانادا رتبه ششم را به خود اختصاص داده است. 

منبع: برنامه ارزیابی دانشجویان بین‌المللی (PISA)، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)

۱۵۴ 

۱۵۴ درصد افزایش در تعداد دانشجویان بین‌المللی در کانادا طی سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸٫ 

منبع: اداره آموزش بین‌الملل کانادا (CBIE)

دانشگاه‌های کانادا ۱ میلیارد دلار بر روی تحقیقات مربوط به کسب و کارها سرمایه‌گذاری کردند و با این کار برای خود مزیت رقابتی به دست آوردند. 

منبع: سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)

۳ دلیل برتر 

دلایل اصلی دانشجویان بین‌المللی برای انتخاب کانادا 

۱- کیفیت سیستم آموزشی کانادا 

۲- شهرت کانادا به عنوان یک جامعه شکیبا و فاقد تبعیض 

۳- شهرت کانادا به عنوان یک کشور امن 

منبع: اداره آموزش بین‌الملل کانادا (CBIE)

2

کانادا = جذب متخصصین (مغزها) 

استراتژی مهارت‌ها و استعدادهای جهانی کانادا باعث شده کسب و کارها با سهولت بیشتر افراد با استعداد و مورد نیاز خود برای موفقیت در بازارهای جهانی را جذب کنند. به کمک این استراتژی می‌توانید به سرعت متخصصین بین‌المللی برتر را جذب کنید و از آن‌ها بخواهید برای شرکت شما کار کنند. نیروی کار خارجی واجد شرایط با تقاضاهای مورد تأیید کارفرما می‌توانند به سرعت و از طریق سیستم مهاجرت به کانادا آمده و ظرف دو هفته مجوز کار خود را دریافت کنند. 

 

علاوه بر سرعت، یک تیم اختصاصی و با دانش که از چشم‌انداز شرکت‌های جدید برای رقابت در صحنه جهانی آگاهی دارند خدمات حرفه‌ای و کاملی را به کارفرمایان ارائه می‌دهند. 

 

بر اساس رتبه‌بندی نخبگان فناوری سالانه CBRE، این سیستم کارآمد به کانادا کمک کرده تا موقعیت برتری در این رتبه‌بندی در زمینه جذب متخصصین یا به اصطلاح مغزها داشته باشد. تورنتو، ونکوور، مونترال و اتاوا در مجموع بیش از ۶۵,۰۰۰ نیروی کار نخبه فناوری را در سال ۲۰۱۷ جذب کردند. این تعداد جذب نخبه فناوری بسیار بالاتر از سانفرانسیسکو (بیش از ۴۶,۵۹۲) و سیاتل (بیش از ۱۰,۱۱۸) بوده است. 

3

حرکت در جهت تغییر و تحول دیجیتالی 

کانادا با بیش از ۳۶ میلیون نفر جمعیت و موفقیت‌های بیش از ظرفیت خود در زمینه نوآوری امروزه به مرکز رشد فناوری در جهان تبدیل شده است. اقتصاد دیجیتالی کانادا به شدت به دانشجویان رشته علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات وابسته است. دانشگاه‌ها همکاری جامعی با مراکز رشد دارند که اختراعات دانشجویی را راه‌اندازی می‌کنند و شرکت‌های جدید را تأسیس می‌کنند. به همین دلیل دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا از نظر سابقه همکاری، تلفیق تحقیقات علمی با تجربه در دنیای واقعی و تقویت روحیه کارآفرینی از رهبران جهانی به شمار می‌روند. فارغ‌التحصیلان تخصص و دانش مورد نیاز برای پیشبرد برنامه نوآورانه کانادا را فراهم می‌آورند و باعث می‌شوند پروژه‌ها نتایج ملموسی داشته باشند. 

 

کانادا استعدادها و نخبگان بین‌المللی را جذب می‌کند تا بر روی نوآوری‌هایی کار کنند که باعث تغییر و تحول در جهان می‌شوند. کارشناسان داخلی در کنار نخبگان بین‌المللی، نیروی کار دیجیتالی متخصص و متنوع کشور را تشکیل می‌دهند. سرمایه‌گذاری مستمر کانادا در نوآوری باعث شده این کشور مرزهای خود را به روی کارآفرینان برای کارآفرینی کانادا و نیروی کار حوزه فناوری باز کند، ورود افراد نخبه و با استعداد مرحله جدیدی در حوزه نوآوری این کشور به شمار می‌رود. 

 

الکساندر گاگنون، نائب رئیس آمازون کانادا

استخدام سریع‌تر افراد نخبه و با استعداد: پردازش ۲ هفته‌ای مجوزهای کار برای کارفرمایان جهت استخدام نیروی کار خارجی نخبه و با استعداد. 

یوبی‌سافت 

شرکت بین‌المللی ساخت بازی‌ یوبی‌سافت در دهه ۹۰ میلادی شروع به سرمایه‌گذاری در مونترآل کرد. در حالی که عملیات‌های این شرکت در مونترآل بسیار موفق بوده و بزرگترین استودیو ساخت بازی جهان را دارد، یوبی‌سافت درصدد بهره‌مندی از مزایای مراکز شهری کانادا است و در حال حاضر تولیدات رو به رشدی در شهرهای سگنه کبک، تورنتو، وینیپگ و هالیفاکس دارد. 

 

به نقل از یانیس مالات، مدیر ارشد اجرایی استودیوهای یوبی‌سافت کانادا، «خلق دنیاهای دیجیتالی روز به روز پیچیده‌تر می‌شود، به همین دلیل دسترسی تیم‌های ساخت و توسعه بازی به بهترین فناوری‌ و ابزار برای ساخت بازی‌های ابتکاری در بازاری به شدت رقابتی و رو به رشد سریع حیاتی است.» 

 

استودیوهای مونترال مسئول ساخت سری بازی‌های Assassin’s Creed و Far Cry است. بیش از ۳,۰۰۰ کارمند در ساخت بیش از ۸۰ بازی مشارکت داشتند، آن‌ها بخشی از شبکه جهانی یوبی‌سافت هستند که از بیش از ۱۳,۰۰۰ عضو تشکیل شده و در بیش از ۳۰ کشور فعالیت می‌کنند. 

4

«ما نه تنها افراد با استعداد و نخبه هوش مصنوعی را در (کانادا) حفظ می‌کنیم، بلکه بهترین‌های این رشته را از سرتاسر جذب می‌کنیم.» 

یوشوا بنجیو، استاد دانشگاه مونترال و بنیانگذار شرکت ELEMENT AI

 

بیشتر بدانید:

اخبار تورنتو

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

فول مچ بایرن مونیخ - منچستریونایتد

فول مچ بایرن مونیخ – منچستریونایتد لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳/۲۴

دانلود فول مچ بازی بایرن مونیخ و منچستریونایتد دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳/۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *