صفحه اصلی / اخبار ورزشی / واکنش رونالدو به کسب جایزه ویژه فیفا بعد از شکستن رکورد دایی
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
 کریستیانو رونالدو

واکنش رونالدو به کسب جایزه ویژه فیفا بعد از شکستن رکورد دایی

در مراسم The Best، کریستیانو رونالدو جایزه ویژه فیفا را به خاطر شکستن رکورد علی دایی و تبدیل شدن به آقای گل بازی‌های ملی دریافت کرد.

 کریستیانو رونالدو می‌گوید کسب جایزه ویژه بهترین فیفا در روز دوشنبه یک “افتخار فوق‌العاده” بود. ستاره پرتغالی به خاطر تبدیل شدنش به گلزن‌ترین بازیکن مرد در تاریخ فوتبال بین‌المللی، این جام را دریافت کرد.

رونالدو در سپتامبر با زدن صد و دهمین گل خود برای کشورش، رکورد علی دایی را شکست. او از آن زمان تاکنون تعداد گل‌های خود را به ۱۱۵ رسانده است.

کریستیانو رونالدو در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام در این باره نوشت: برنده شدن جایزه ویژه بهترین فیفا یک افتخار بزرگ و یک امتیاز بزرگ است. این واقعیت که چنین نهاد مرتبطی من را به عنوان بهترین گلزن تاریخ مسابقات فیفا انتخاب کرد، برای من اوج موفقیت‌های فردی است. اکنون، این به من بستگی دارد که این جایزه را به سوخت و انگیزه اضافی برای کمک به دستیابی به تمام اهداف‌مان در یونایتد تبدیل کنم. هم‌چنین با تیم ملی در پلی‌آف آتی در ماه مارس، تا پرتغال بتواند در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور داشته باشد و همه ما بتوانیم با هم به نوشتن این داستان شگفت انگیز ادامه دهیم.

من می‌خواهم از تمام بازیکنان فوق‌العاده‌ای که در دو دهه گذشته در کنار من پرتغال را نمایندگی کردند تشکر کنم و هم‌چنین به همه بازیکنان بین‌المللی که بارها در سراسر جهان با آنها روبرو شدم.

رونالدو امیدوار است پنج سال دیگر به بازی ادامه دهد

برنده ۵ توپ طلا کم‌تر از سه هفته دیگر در ۵ فوریه ۳۷ ساله خواهد شد.

با وجود این سن، رونالدو احساس می‌کند که می‌تواند تا چهل سالگی به بازی ادامه دهد، همان‌طور که در مراسمی در زوریخ گفت: من هنوز هم برای بازی اشتیاق دارم. نه فقط برای گلزنی. از پنج، شش سالگی فوتبال بازی کرده‌ام. وقتی به زمین می‌روم، حتی در تمرینات، هنوز از آن لذت می‌برم و انگیزه‌ام هم‌چنان وجود دارد. با وجود این که قرار است به‌زودی ۳۷ ساله شوم، احساس خوبی دارم، احساس انگیزه بالایی  می‌کنم، از ۱۸ سالگی سخت کار کرده‌ام و به این کار ادامه می‌دهم.

من عاشق بازی هستم. من هنوز آن علاقه را دارم. من می‌خواهم ادامه دهم. مردم گاهی از من می‌پرسند که چند سال دیگر قرار است بازی کنم و من می‌گویم امیدوارم چهار، پنج سال دیگر بازی کنم. همه این‌ها ذهنی است زیرا من فکر می‌کنم که اگر با بدن خود خوب رفتار کنید، امکان‌پذیر است.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

کریستیانو رونالدو

سخت‌ترین بازیکنی که مقابل رونالدو ایستاد که بود؟

کریستیانو رونالدو سخت‌ترین حریفی را که در طول دوران طولانی و موفقیت‌آمیز فوتبالش با او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *