صفحه اصلی / اخبار ورزشی / والیبال ایران جایگاه خود را از سامورایی‌ها پس گرفت
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
والیبال

والیبال ایران جایگاه خود را از سامورایی‌ها پس گرفت

تیم ملی والیبال ایران با کسب یک رتبه بالاتر از تیم ملی والیبال ژاپن، در رده هشتم جهان ایستاد.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های والیبال در رقابتی مهم به مصاف تیم ملی والیبال لهستان رفت و در یک بازی نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

والیبال ایران که در این بازی عملکرد خوبی داشت توانست دو ست از رنک یک جهان بگیرد. همچنین پس از شکست سنگین ژاپن مقابل فرانسه (۳ بر صفر) در مرحله یک چهارم نهایی، تیم ملی والیبال ژاپن که در رده بندی جهانی بالاتر از ایران قرار داشت به رتبه نهم جهان سقوط کرد و والیبال ایران با یک پله صعود توانست در رده هشتم بایستد تا ایران همچنان تیم نخست آسیا باشد.

تیم ملی والیبال لهستان همچنان با مجموع ۳۹۱ امتیاز در رده اول جهان قرار دارد. پس از آن به ترتیب تیم‌های برزیل و فرانسه با ۳۶۰ امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته اند.

نکته جالب این رده بندی، حضور تیم ملی والیبال روسیه با ۳۵۲ امتیاز در رده چهارم جهان است. روسیه که به دلیل تحریم فدراسیون جهانی والیبال در این مسابقات حضور ندارد جایگاه خود را حتی با وجود بازی نکردن مقابل حریفان، حفظ کرده است!

تیم ملی والیبال ایران که در رده هفتم لیگ ملت‌های والیبال قرار گرفت، با ۲۷۸ امتیاز در رده هشتم و والیبال ژاپن با ۲۷۳ امتیاز در رده نهم رده بندی جهانی قرار دارند.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

5465635

مراکش رسما جایگزین اوکراین شد

وزیر ورزش مراکش رسما تایید کرد کشورش به جای اوکراین، در کنار پرتغال و اسپانیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.