صفحه اصلی / اخبار ورزشی / هشدار دولت بریتانیا به هواداران چلسی درباره حمایت از آبراموویچ
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود

هشدار دولت بریتانیا به هواداران چلسی درباره حمایت از آبراموویچ

دولت بریتانیا اقدام هواداران چلسی در حمایت از رومن آبراموویچ را مورد انتقاد قرار دادند.

 پس از مسدود شدن دارایی رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی توسط دولت بریتانیا، فروش باشگاه چلسی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. آبراموویچ ابتدا سعی کرد مدیریت را به متولیان باشگاه بسپارد تا این که هفته گذشته تایید کرد که به دنبال فروش باشگاه قهرمان اروپا و جهان است.

هواداران چلسی پس از سر دادن شعارهایی در حمایت از رومن آبراموویچ در ورزشگاه از سوی دولت انگلیس اخطار گرفتند. در صورت تکرار این اتفاق در بازی‌های بعدی چلسی احتمالا جریمه‌هایی در انتظار هواداران چلسی است و ممکن است این تیم مجبور به بازی پشت درهای بسته شود. داونینگ استریت، سخنگوی دولت رفتار تماشاگران را  کاملاً نامناسب خواند. رومن آبراموویچ، مالک روسی باشگاه اخیرا توسط دولت تحریم شد.

مقامات بریتانیا رومن آبراموویچ را در فهرست تحریم‌ها قرار دادند و تمام دارایی‌های او را مسدود کردند. باشگاه به انجام مسابقات و پرداخت بدهی‌های خود در محدوده زمانی تعیین شده ادامه می‌دهد اما قادر به فروش بلیت و کالا نخواهد بود. علاوه بر این، چلسی از خرید بازیکنان جدید و تمدید قراردادهای موجود منع شده است.

بریتانیا آبراموویچ را متهم کرده است که ولادیمیر پوتین مرتبط است که در بی‌ثبات کردن اوکراین و تضعیف و تهدید تمامیت ارضی، حاکمیت و استقلال اوکراین نقش داشته است. این در حالی است که آبراموویچ پیوسته هرگونه ارتباط با رییس‌جمهور روسیه را رد کرده است.

این بدان معناست که آبراموویچ تا زمانی که تحریم‌ها اعمال می‌شود حق فروش باشگاه را که طبق گزارش‌ها حدود ۴ میلیارد پوند (۵.۳ میلیارد دلار) ارزش دارد، نخواهد داشت مگر این که دولت انگلیس این روند را کنترل کند.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

آرسنال - چلسی

فول مچ آرسنال – چلسی لیگ برتر انگلیس ۲۰۲۲/۲۳

دانلود فول مچ بازی منچسترسیتی – آرسنال هفته ۳۴ لیگ برتر انگلیس ۲۰۲۲/۲۳ در ۱۲ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *