صفحه اصلی / اخبار ورزشی / معرفی طنازترین فوتبالیست‌های ایران
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
62027057

معرفی طنازترین فوتبالیست‌های ایران

طنازترین فوتبالیست‌های ایرانی از نگاه مخاطبان در برنامه “ترین‌ها”ی رادیو صبا معرفی می‌شوند.

به گزارش اسپورت دانلود به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه “ترین‌ها” با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین‌های ایران و جهان در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، هنری و ورزشی پخش می‌شود.

این برنامه در هفته جاری به سراغ ورزش و بازی فوتبال رفته است و قصد دارد با مشارکت مخاطبان طنازترین فوتبالیست ایرانی را از میان «علی انصاریان»، «پژمان جمشیدی»، «فیروز کریمی»، «مهرداد میناوند»، «علی پروین»، «وحید قلیچ»، «علیرضا بیرانوند»، «خداداد عزیزی»، «برادران فنونی‌زاده» و «علی‌اکبر استاداسدی» از نگاه مخاطبان معرفی کند.

“ترین‌ها “در طول هفته در فضای مجازی اسامی این فوتبالیست‌ها را مطرح می‌کند تا در زمان پخش برنامه به کمک شنوندگان به ترین‌ها از نظر مخاطبان برسند.

در هر قسمت از این برنامه، بخش ویژه مخاطبان با نام “زرشک زرین” به شنوندگانی که در طول هفته از طریق فضای مجازی اسامی و آرای خود را ثبت می‌کنند تعلق می‌گیرد. اجرای این بخش بر عهده شهره احمدوند است.

همچنین اجرای بخش “ترین‌های جهان”  بر عهده مریم اویسی، از پژوهشگران برنامه است.

برنامه “ترین‌ها” جمعه‌ها ساعت ۱۷ به تهیه‌کنندگی نازنین حاج سیف‌الله، با اجرای شاهین جمشیدی، پژوشگری مریم اویسی و شهره احمدوند و نویسندگی فرزانه عرفانی‌تبار از آنتن رادیو صبا پخش می‌شود.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

فابیو کاپلو

بازیکن مورد علاقه کاپلو چه کسی بود؟

فابیو کاپلو با مقایسه دو تیم یوونتوس و رم، امرسون برزیلی را بازیکن مورد علاقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.