صفحه اصلی / اخبار ورزشی / غم و شوک به لیگ NBA بعد از خبر مرگ کوبی برایانت
ثبت نام در سایت
  ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود

غم و شوک به لیگ NBA بعد از خبر مرگ کوبی برایانت

خبر مرگ تراژیک کوبی برایانت اسطوره دنیای بسکتبال در میانه دیدار دو تیم سن‌آنتونیو اسپرز و تورنتو رپترز به بازیکنان دو تیم رسید و به موجی از حیرت و ناراحتی در میان آنها دامن زد.

کوبی برایانت، اسطوره دنیای بسکتبال دیشب در حادثه‌ای تراژیک و در جریان سقوط هلیکوپتر از دنیا رفت. خبر مرگ او در دنیای ورزش و به خصوص در لیگ NBA واکنش‌های گسترده‌ای برانگیخت.

در زمان انتشار این خبر دو تیم سن‌آنتویو اسپرز و تورنتو رپترز که هر دو در لیگ NBA حضور دارند در استادیوم AT&T مشغول دیدار بودند. با رسیدن این خبر به رختکن تیم تورنتو رپترز، در حالیکه بازی هنوز آغاز نشده بود رختکن این تیم غرق سکوت شد.

اما در سوی دیگر میدان، تیم سن‌آنتونیو اسپرز درهای رختکن خود را به روی خبرنگاران بست و حتی بعد از بازی سخنگوی باشگاه از اعلام نظر در مقابل خبرنگاران خودداری کرد.

برخی رسانه‌ها گزارش می‌دهند که از یکی از همسران بازیکنان دو تیم شنیده‌اند که می‌گفته امیدوار است بازیکنان دو تیم توان این را داشته باشند که بتوانند وارد زمین شده و بازی کنند.

در نهایت اما بازی آغاز شد چرا که به نظر می‌رسید زمان کافی برای لغو آن وجود نداشته است. در شروع بازی البته با اعلام بلندگوهای ورزشگاه بازیکنان دو تیم به یاد کوبی برایانت یک دقیقه سکوت کردند. از قیافه‌های بازیکنان هر دو تیم می‌شد غم و حیرت را دید.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

ریکاردو ساپینتو

از تقابل با سرمربی قهرمان یورو تا مربی اسبق صنعت نفت!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در کارنامه خود مقابل مربیان مطرح دنیا عملکرد مختلفی داشته است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.