صفحه اصلی / اخبار ورزشی / شرط یوونتوس برای اجازه جدایی رونالدو
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
رونالدو

شرط یوونتوس برای اجازه جدایی رونالدو

اگر تیمی خواهان ستاره پرتغالی باشد باشگاه یوونتوس این بازیکن را می فروشد.

 پس از شکست یک بر صفر یوونتوس مقابل بنونتو، فابیو پاراتیچی (مدیر ورزشی باشگاه تورینی) گفت: “کریستیانو بهترین بازیکن جهان است و نمی خواهیم او را از دست بدهیم.” با این حال با توجه به شرایط بانوی پیر بعید است به پیشنهادات در رابطه با ستاره پرتغالی بی تفاوت باشد. فصل برای بیانکونری فاجعه بود. این تیم پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا تقریبا شانسی برای فتح اسکودتو ندارد چون با اینتر صدرنشین ۱۰ امتیاز اختلاف دارد. از دست دادن جامی که ۱۰ سال پیاپی آن را به دست می آورد ضربه سختی برای این تیم خواهد بود.

یوونتوس با رونالدو قرارداد امضا کرد تا فاتح لیگ قهرمانان شود اما در سال نخست در یک چهارم نهایی مغلوب آژاکس شد و فصل گذشته و امسال در یک هشتم نهایی به ترتیب از لیون و پورتو شکست خورد.

حکمرانی این تیم اکنون در ایتالیا هم به پایان می‌رسد. بیانکونری به کمی تحول در خط حمله و خط میانی نیاز دارد و شاید یک سرمربی باتجربه را به جای آندره‌آ پیرلو انتخاب کند. برای رسیدن به این هدف باید انتقال های مهمی انجام شود که در این زمینه فروش ستاره پرتغالی کمک بزرگی خواهد کرد. رونالدو در هر فصل برای یوونتوس ۸۷ میلیون یورو هزینه برمی دارد. به همین خاطر ماندن مهاجم پرتغالی به نفع باشگاه نخواهد بود.

رونالدو دوست دارد به رئال مادرید برگردد. ستاره یوونتوس هرگز شایعات را رد نکرد و نمی خواهد به خاطر مسائل اقتصادی این فرصت را از دست بدهد. تاکنون هنوز باشگاهی با یوونتوس تماس نگرفته و پیشنهادی برای انتقال کریستیانو داده نشده است.

بانوی پیر با آرامش فصل نقل و انتقالات را پیگیری خواهد کرد. اگر پیشنهادی وجود داشته باشد و ستاره پرتغالی بخواهد تیم را ترک کند یوونتوس با تیم مورد نظر مذاکره خواهد کرد و بدون هیچ مشکلی اجازه خروج خواهد داد. یوونتوس باید حداقل ۲۵ میلیون یورو باید برای رونالدو قیمت بگذارد تا در این زمینه ضرر نکند. اگر چنین پیشنهادی داده نشود تورینی ها یک سال دیگر از حضور ستاره پرتغالی بهره خواهند برد. بانوی پیر نه روی ماندن کریستیانو و نه جدایی اش اصرار نخواهد کرد. مقصد مهاجم سابق رئال مادرید تنها به خودش بستگی دارد.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

مسی از مارادونا گذشت و به رونالدو رسید

مسی از مارادونا گذشت و به رونالدو رسید

فوق ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین با گلی که در دیدار برابر مکزیک به ثمر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.