سه شنبه , ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
صفحه اصلی / اخبار ورزشی / سیتی مشکلی برای زدن تونل افتخار برای لیورپول ندارد
ثبت نام در سایت
  ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
منچسترسیتی
منچسترسیتی

سیتی مشکلی برای زدن تونل افتخار برای لیورپول ندارد

منچسترسیتی مشکلی برای زدن تونل افتخار برای لیورپول در صورت قهرمانی در لیگ برتر ندارد.

 منچسترسیتی آماده است اگر پیش از دیدار دو تیم، لیورپول عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کند طبق رسم معمول، برای بازیکنان لیورپول تونل افتخار بزند.

تیم یورگن کلوپ می‌تواند با برتری برابر اورتون و کریستال پالاس در دو بازی اول خود پس از از سرگیری فوتبال عنوان قهرمانی خود را به دست بیاورد اما اگر سیتی چهارشنبه آینده مقابل آرسنال ببازد، پیروزی لیورپول در گودیسون پارک برای قهرمانی تیم یورگن کلوپ کافی است.

لیورپول پس از آن قرار است در تاریخ ۲ ژوئیه به دیدار منچسترسیتی بپردازد. اگرچه هنوز تأیید نشده این دیدار در اتحاد برگزار شود، به نظر می رسد گواردیولا آماده احترام به رقبای خود است.

تونل افتخار اجباری نیست و دو باشگاه باید توافق کنند که این کار را انجام دهند یا خیر. باشگاه منچسترسیتی قرار است صحبت هایی را با تیم لیورپول در روزهای آینده درباره چگونگی این تونل افتخار انجام دهد ولی آنطور که اعلام شده پپ گواردیولا موافق است که بازیکنان تیمش برای تیم رقیب تونل افتخار بزنند.

قهرمانی لیورپول در لیگ برتر، اولین قهرمانی این تیم پرافتخار در تاریخ لیگ برتر انگلیس محسوب می شود تا این تیم نیز به مانند لسترسیتی و بلک برن یک قهرمانی در لیگ داشته باشد.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

رونالدو

اولتیماتوم یونایتد به رونالدو

کریستیانو رونالدو ممکن است شاهد فسخ قراردادش با یونایتد باشد.   منچستریونایتد به کریستیانو رونالدو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.