صفحه اصلی / اخبار ورزشی / سقوط آزاد تیم ملی والیبال ایران در رنکینگ زنده جهانی
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
والیبال

سقوط آزاد تیم ملی والیبال ایران در رنکینگ زنده جهانی

تیم ملی والیبال ایران با عملکردی ضعیف در رنکینگ زنده جهانی در رده دوازدهم ایستاد.

 تیم ملی والیبال ایران که در رقابت های لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال شرکت کرده است با نتایج ضعیف تنها به کسب ۵ برد از ۱۵ بازی رضایت داد. بلندقامتان ایران در این رقابتها مقابل هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان و آمریکا به پیروزی رسیده و به ژاپن، روسیه، صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل،  اسلوونی، فرانسه، لهستان و آرژانتین بازی را واگذار کردند.

والیبالیست‌های ایران در هفته دوم  رقابت‌های لیگ ملت های والیبال مقابل تیم‌های کانادا، ایتالیا و بلغارستان قرار گرفتند و در هر سه بازی پیروز شدند. پس از درخشش ایران در این بازی‌ها، والیبال ایران در رده‌بندی زنده جهانی به جایگاه ششم جهان صعود کرد؛ جایگاهی که ایران برای اولین‌بار آن را تجربه کرد.

ایران در هفته های بعدی این رقابت ها عملکرد ضعیفی را از خود به نمایش گذاشت تا علاوه بر از دست دادن امتیاز در لیگ ملت های والیبال، در رده بندی زنده جهانی سقوط کند.

تیم ملی والیبال ایران که در پایان هفته دوم لیگ ملت های والیبال ۲۸۸ امتیاز را به دست آورده بود، در رده ششم جهان قرار داشت اما پس از عملکرد ضعیف مجموع امتیاز های ایران به ۲۴۷ رسید تا ایران در رده دوازدهم جهان بایستد.

تیم ملی والیبال ژاپن رقیب آسیایی ایران هم با ۲۴۹ امتیاز در رده ۱۱ جهان قرار دارد.

تیم ملی والیبال برزیل که عملکرد خوبی از خود در این رقابت ها به جای گذاشته و موفق شده به نیمه نهایی این رقابت های صعود کند، همچنان در رده اول جهان ایستاده است. لهستان، روسیه و فرانسه دیگر تیم هایی هستند که به ترتیب در جایگاه دوم تا چهارم ایستاده اند.

به گزارش ایسنا، رنکینگ زنده جهانی با رده‌بندی لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ والیبال متفاوت است و پیروزی یا باخت‌ها در بازی‌های رسمی از جمله لیگ ملت های والیبال می تواند مجموع امتیازهای تیم ها در رنکنیگ زنده جهانی را تغییر دهد و با تغییر مجموع امتیاز تیم ها، جایگاه آنها هم در جهان تغییر پیدا می کند.

رده بندی رنکینگ زنده جهانی
نوبیتکس

همچنین چک کنید..

مسی از مارادونا گذشت و به رونالدو رسید

مسی از مارادونا گذشت و به رونالدو رسید

فوق ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین با گلی که در دیدار برابر مکزیک به ثمر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.