صفحه اصلی / اخبار ورزشی / سعید معروف: از حاشیه دور شده‌ام/ دیگر فشار تیم ملی روی دوشم نیست
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
ikear4g8snbk62mot9dq

سعید معروف: از حاشیه دور شده‌ام/ دیگر فشار تیم ملی روی دوشم نیست

ستاره والیبال ایران در مورد تغییر رفتار خود گفت: از حاشیه دور شده ام و بار مسئولیت سنگینی که در تیم ملی روی دوشم بود را الان حس نمی‌کنم.

 تیم والیبال پیکان تهران با پیروزی سه بر صفر مقابل اربیل عراق به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا صعود کرد.

سعید معروف کاپیتان تیم پیکان در کنفرانس خبری بعد از این بازی گفت: با توجه به اینکه مرحله حذفی بود و حساسیت های خاص خود را داشت. بازی را محکم شروع کردیم. تیم عراق هم بهتر از چیزی که فکر می کردیم بازی کرد و بیشتر از حد توانشان ظاهر شدند. در سرویس خیلی خوب کار کرد و با توجه به اینکه مربی ایرانی بود و از ما شناخت داشت می توانست کار را برای ما سخت تر کند اما بازی را کنترل کردیم.

او در واکنش به اینکه نسبت به قبل آرام‌تر شده است بیان کرد: سفت خوب است یا نرم؟ یعنی الان بهتر شده ام؟ (با خنده). قبلا هم خیلی سفت نبودم اما در تیم ملی فشار از سمت رسانه‌ها و مردم وجود دارد. وقتی اردو شروع می‌شود و  همه برد می‌خواهند، فشار باعث سخت‌تر شدن کار می‌شود اما الان احساس سبکی دارم، چند سالی از حاشیه‌ها دور بودم و توانسته‌ام خودم را از فضای رسانه دور نگه دارم. زندگی آرامی دارم و خیلی تغییر نکرده‌ام اما بار مسئولیت سنگینی که در تیم ملی روی دوشم بود را الان حس نمی‌کنم و این تاثیرگذار است.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

دانلود موتو جی پی 2023

دانلود مسابقات موتو جی پی ۲۰۲۳

دانلود فول ریس مسابقات موتو جی پی گرندپری سال ۲۰۲۳ (تمام مراحل)     لینک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *