صفحه اصلی / اخبار ورزشی / فوتبال / سایه شوم تروریست ها بر فوتبال
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود

سایه شوم تروریست ها بر فوتبال

تیم ملی بلژیک در یک دیدار دوستانه، شامگاه سه شنبه در شهر لیریا، مهمان تیم ملی پرتغال است. ابتدا قرار بود این دیدار به میزبانی بلژیک و در شهر بروکسل برگزار شود، اما عملیات تروریستی هفته گذشته موجب شد تا مقامات محل بازی را تغییر دهند.

مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی بلژیک گفت: «مردم بیگناه کشته شدند و این موضوع شوک بزرگی به کشور ما وارد کرد. اتفاقی که در فرودگاه افتاد مردم را اندوهگین کرد. هم اکنون باید به آینده بنگریم و بدون ترس و وحشت به زندگی خود ادامه دهیم.»

در دیگر دیدار دوستانه شامگاه سه شنبه، تیم ملی فرانسه در ورزشگاه خانگی، استاد دو فرانس، پذیرای روسیه است. آخرین بازی آبی پوشان در این ورزشگاه تحت تاثیر حملات تروریستی ۱۳ نوامبر پاریس قرار داشت.

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه اظهار داشت: «این ورزشگاه ماست و کسی اتفاقاتی را که درون آن افتاده فراموش نمی کند. قبلا فقط از اینجا خاطرات خوب داشتیم، اما حالا خاطرات بدی هم داریم. باید تنها خاطرات خوب را به یاد آوریم. امیدوارم اتفاقات تلخ، دیگر روی ندهد.»

فرانسه، میزبان مسابقات یورو ۲۰۱۶، این روزها از آمادگی بالای برخوردار است. آنها هفته گذشته در یک دیدار دوستانه با نتیجه ۳ بر ۲ میزبان خود هلند را مغلوب کرد.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

محمدحسن انصاری‌فرد

جدایی رسمی کالدرون از پرسپولیس/ معرفی سرمربی جدید تا دوشنبه

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس که توانسته بود این تیم را قهرمان نیم‌فصل لیگ نوزدهم کند، رسما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.