صفحه اصلی / اخبار ورزشی / زلاتان: من اینجا هستم، قهرمان
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
آث میلان

زلاتان: من اینجا هستم، قهرمان

مهاجم میلان در جشن قهرمانی خود وعده داد برای سال‌های دیگر هم بازی کند.

 زلاتان ابراهیموویچ قهرمانی در لیگ فوتبال ایتالیا را به سبک خودش جشن گرفت. این سوئدی ۴۰ ساله با سیگاری بر لب در جشن قهرمانی تیمش ظاهر شد تا به این طریق به سبک خود قهرمانی در لیگ ایتالیا را جشن بگیرد.

زلاتان در ابتدا درباره آینده خود صحبت کرد و گفت: مینو رایولا به من توصیه کرد که ۱۰ سال دیگر بازی کنم و پول بیشتری بدزدم. به این ترتیب، ۱۰ سال دیگر به بازی ادامه خواهم داد و پول بیشتری خواهم دزدید زیرا در زمین تفاوت ایجاد می کنم. به بازی ادامه خواهم داد. اگر از نظر بدنی خوب باشم، سال‌ها بازی خواهم کرد. البته به زودی تصمیم خواهم گرفت. فعلا وقت جشن و شادی است و باید از این قهرمانی لذت برد.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: وقتی برای بار دوم به میلان رسیدم، یک روزنامه نگار به من گفت که بازیکنانی که به تیم های خود برمی‌گردند شرایط قبل را ندارند و نمی‌توانند درخشش خوبی داشته باشند. من در جواب قول دادم که میلان را به اوج برمی‌گردم و اسکودتو را ببریم. برخی به این صحبت من می‌خندیدند اما من اینجا هستم، قهرمان!

زلاتان ابراهیموویچ با ۴۰ سال سن یکی از مسن‌ترین بازیکنان حرفه‌ای‌ فعال در سطح بالای فوتبال اروپاست. این بازیکن به دنبال تمدید قرارداد با میلان برای یک فصل دیگر است و می‌خواهد همچنان به بازی کردن ادامه دهد.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

اینترمیلان 5-1 آث میلان

فول مچ اینترمیلان ۵-۱ آث میلان سری آ ایتالیا ۲۰۲۳/۲۴

دانلود بازی اینترمیلان و آث میلان هفته چهارم سری آ ایتالیا فصل ۲۰۲۳/۲۴ در ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *