صفحه اصلی / اخبار ورزشی / رونمایی از گران‌ترین انگشتر قهرمانی تاریخ NBA+عکس
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
لس آنجلس لیکرز

رونمایی از گران‌ترین انگشتر قهرمانی تاریخ NBA+عکس

 با شروع فصل جدید رقابت های لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا (NBA) تیم لس آنجلس لیکرز هم جایزه فصل گذشته خود یا همان رینگ قهرمانی را دریافت کرد.

 

و هم در اولین بازی خود شکست خورد تا تجربه ای تلخ و شیرین را در روز اول فصل جدید این مسابقات داشته باشد.اینکه بازیکنان لس آنجلس لیکرز در حال دریافت رینگ یا انگشتر قهرمانی باشند اتفاق و تصویر جدیدی نیست چرا که این اتفاق قبلاً ۱۶ بار دیگر هم رخ داده است اما داستان این بار کمی متفاوت با قبل بود.

تیم لس آنجلس خودش خواسته بود که این مراسم دریافت انگشترها به شروع فصل جدید بیفتد تا شاید بتوانند با حضور هواداران خود این اتفاق را جشن بگیرند. مراسمی که همیشه با سر و صدا و هیاهوی زیادی همراه است این بار به دلیل غیبت تماشاگران خیلی آرام برگزار شد. جینی باس، رئیس باشگاه لیکرز خطاب به هواداران باشگاه گفت که با تمام وجود جای خالی آنها در مسابقات و ورزشگاه ها حس می شود: «دلمان برای شما تنگ شده است اما یک روز به زودی دوباره دور هم جمع خواهیم شد.»

با وجود اینکه ورزشگاه استیپلز خالی از تماشاگر بود، بازیکنان تصاویر اعضای خانواده خود را به صورت ویدئویی روی اسکرین های بزرگ حاضر در ورزشگاه می دیدند. لبرون جیمز فوق ستاره بسکتبال آمریکا و تیم لس آنجلس لیکرز، علاوه بر اعضای خانواده اش، کودکانی که تحت حمایت کمپین تحصیلی او هستند را نیز دید که به او تبریک می گفتند. بسیاری از هواداران حالا خواستار قهرمانی هجدهم این تیم هستند و به ویژه از لبرون جیمز می خواستند که قول این قهرمانی را از همین حالا بدهد.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

مسی از مارادونا گذشت و به رونالدو رسید

مسی از مارادونا گذشت و به رونالدو رسید

فوق ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین با گلی که در دیدار برابر مکزیک به ثمر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.