پنج شنبه , ۳ فروردین ۱۴۰۲
صفحه اصلی / اخبار ورزشی / روزنامه اسپانیایی از توافق هالند با بارسلونا خبر داد
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
ارلینگ هالند

روزنامه اسپانیایی از توافق هالند با بارسلونا خبر داد

روزنامه کواترو اسپانیا از توافق سه ساله ارلینگ هالند با آبی اناری ها خبر داد و مدعی است که این بازیکن فصل بعد را در نوکمپ توپ خواهد زد.

ارلینگ هالند از بهترین و آماده‌ترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان است که در بارسلونا بازی می‌کند. این مهاجم نروژی مشتریان زیادی دارد. باوجود آنکه بیشتر رسانه‌ها از نزدیک بودن هالند به رئال مادرید خبر می‌دهند اما روزنامه اسپانیایی کواترو از توافق این بازیکن با بارسلونا نوشت.

این روزنامه نوشت: هالند با بارسلونا قرارداد سه ساله امضا خواهد کرد. او برای هر فصل ۳۰ میلیون یورو حقوق از بارسلونا دریافت خواهد کرد و این باشگاه درحال مهیا کردن همه خواسته‌های این بازیکن است.

بارسلونا یکی از بدترین فصل های تاریخ خود را تجربه کرد. مشکلات مالی این باشگاه باعث شد تا مسی بعد از دو دهه حضور در تیم راهی پاری سن ژرمن شود. خوان لاپورتا می خواهد ثابت کند که تیم شرایط بحرانی مالی را پشت سر گذاشته است و می تواند با بازیکنان بزرگ قرارداد امضا کند.

رقم فسخ قرارداد هالند در تابستان پیش رو ۷۵ میلیون یورو خواهد بود. او اعلام کرده که می‌خواهد راهی لالیگا شود و به احتمال خیلی زیاد از بین رئال و بارسلونا دست به انتخاب بزند.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

5465635

مراکش رسما جایگزین اوکراین شد

وزیر ورزش مراکش رسما تایید کرد کشورش به جای اوکراین، در کنار پرتغال و اسپانیا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.