صفحه اصلی / اخبار ورزشی / فوتبال / رئیس‌سازمان‌صداوسیما:برنامه‌نود،دیگر پخش‌ نمی‌شود!
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
کامل برنامه نود e1549950503882
دانلود کامل برنامه نود

رئیس‌سازمان‌صداوسیما:برنامه‌نود،دیگر پخش‌ نمی‌شود!

حمیدرضا علی عسگری بازیکن سابق پرسپولیس که برادر زاده رئیس سازمان صدا و سیما محسوب می‌شود در یک پست ویدئویی اعلام کرد با توجه به صحبت‌های مردم و درخواست‌های مکرر آن‌ها در صفحات اجتماعی او بعد از جلسه‌ای با عادل فردوسی پور با عمویش تماس گرفته، اما در پاسخ این خبر را شنیده که برنامه ۹۰ دیگر پخش نخواهد شد.

 علی عسگری که این جملات را با لحن غمگینی در ویدئو خود ادا می‌کرد در نهایت با آرزوی موفقیت برای عادل فردوسی پور و ابراز تاسف برای این موضوع ویدئو خود را به اتمام برده تا ابهامات درباره ۹۰ به پایان برسد.

اگرچه با تصمیم مدیران ارشد صدا و سیما برنامه ۹۰ بعد از نزدیک به دو دهه پخش در روز‌های شنبه و دوشنبه دیگر روی آنتن صدا و سیما نخواهد رفت، اما جلسه حمید علی عسگری با عادل نشان می‌دهد که او همچنان اندک امیدی برای بازگشت ۹۰ متصور بوده و انتظار داشته با رایزنی‌های مختلف که از سوی افراد دست اندرکار انجام می‌شود، چراغ این برنامه روشن بشود، اما بنا بر آنچه که علی عسگری اعلام کرده، اراده مسئولان بر پایان کار این برنامه هفتگی ورزشی تلویزیونی است.

در حال حاضر دو برنامه فوتبال برتر و شب‌های فوتبالی بار برنامه ۹۰ را به دوش خواهند کشید. برنامه شب‌های فوتبالی که نزدیک به ۳ سال است از شبکه ورزش پخش می‌شود در روز مسابقات اقدام به نقد و بررسی فنی و تحلیل داوری‌های لیگ و پخش مصاحبه‌های مربیان در سالن کنفرانس و میکسدزون می‌کند و برنامه فوتبال برتر که در زمان مسابقات مهم پخش می‌شد، فعلا با جا به جایی‌های ساعتی به نوعی با آیتم‌های مشابه ۹۰ روی آنتن می‌رود.

صد البته برای پخش برنامه فوتبالی راهی جز استفاده از آیتم‌هایی مثل خلاصه مسابقه و نقد داوری نیست و همین مساله فعلا برای محمد حسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر نیز دردسر ساز شده است. اگر چه او ظاهرا علاقه‌ای نداشته که این بار را به دوش بکشد.

نکته مهم در این رابطه عدم استفاده از اسم ۹۰ در برنامه محمد حسین میثاقی است که شاید نشان می‌دهد او تمایلی به حضور در موقعیتی که عادل فردوسی پور در آن قرار داشت و محبوبیت زیادی کسب کرد، ندارد، اما آن‌ها حالا لاجرم تا پایان فصل با همین وضعیت پیش می‌روند و سپس در آغاز فصل تازه فوتبال درباره سر و شکل برنامه‌های ورزشی شبکه سوم تصمیم گیری خواهد شد.

در حال حاضر موضوع پیرامون برنامه ۹۰ پر حاشیه و پر بحث تبدیل به ترند اول رسانه‌ای ایران شده است. عادل فردوسی پور در حال حاضر تهیه کننده برنامه فوتبال ۱۲۰ است و هنوز مشخص نیست که آیا صدای او را دوباره روی گزارش‌های فوتبال شبکه ۳ خواهیم شنید یا دلخوری‌ها مانع از رخ دادن این اتفاق می‌شود؟

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

محمدحسن انصاری‌فرد

جدایی رسمی کالدرون از پرسپولیس/ معرفی سرمربی جدید تا دوشنبه

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس که توانسته بود این تیم را قهرمان نیم‌فصل لیگ نوزدهم کند، رسما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.