صفحه اصلی / اخبار ورزشی / دو سال از قهرمانی فرانسه گذشت
ثبت نام در سایت
  ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود

دو سال از قهرمانی فرانسه گذشت

تیم ملی فوتبال فرانسه دو سال پیش در چنین روزی فاتح جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد.

 یک روز پس از جشن ملی، فرانسه دومین سالگرد قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را جشن گرفت. دو سال پیش تیم تحت هدایت دیدیه دشان در فینال ورزشگاه لوژنیکی مسکو توانست ۴ بر ۲ برابر کرواسی پیروز شود.

گل به خودی ماریو مانژوکیچ، گلزنی آنتوان گریزمان از روی نقطه پنالتی و گل‌های پل پوگبا و کیلیان ام‌باپه برای پیروزی برابر کرواسی که تا فینال نمایش درخشانی داشت کافی بود. دومین قهرمانی فرانسه دقیقا پس از ۲۰ سال رقم خورد. پیش از این خروس‌ها با شکست برزیل در پاریس فاتح جام جهانی ۹۸ شده بودند.

دانلود بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ فرانسه

جام جهانی موجب قهرمانی خیلی از بازیکنان شد. از یک طرف رافائل واران به عنوان یکی از بهترین مدافع‌های جهان در کنار ساموئل اومتیتی یک دفاع منجسم را نشان دادند و پوگبا در نهایت به یک هافبک برجسته تبدیل شد. ام باپه نیز نشان داد یکی از بازیکنان آینده‌دار جهان فوتبال خواهد بود.

از زمانی که دشان هدایت تیم ملی فرانسه را بر عهده گرفت یعنی سال ۲۰۱۲ پیشرفت آبی‌ها متوقف نشده است. سرمربی پیشین مارسی در حالی بر نیمکت تیم ملی نشست که خروس‌ها حال و روز خوشی نداشتند. اکنون پس از هشت سال شرایط کاملا متفاوت شده و فرانسه موفقیت‌های زیادی به دست آورده است. به همین خاطر قرارداد دشان تا سال ۲۰۲۲ تمدید شد. در آن سال قرار است جام جهانی قطر برگزار شود و می‌تواند آخرین رقابت‌های سرمربی فرانسوی با تیم ملی باشد.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

ریکاردو ساپینتو

از تقابل با سرمربی قهرمان یورو تا مربی اسبق صنعت نفت!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در کارنامه خود مقابل مربیان مطرح دنیا عملکرد مختلفی داشته است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.