چهارشنبه , ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
صفحه اصلی / اخبار ورزشی / جنگ ستارگان به خاطر رونالدو
ثبت نام در سایت
  ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود

جنگ ستارگان به خاطر رونالدو

باشگاه یوونتوس بر سر ستاره پرتغالی‌اش جنگ بزرگی علیه رئال مادرید به راه انداخته است.

 

 روزنامه گاتزتا دلو اسپورت تیتر نخست خود را به حمله باشگاه یوونتوس به رئال مادرید اختصاص داد. نشریه ایتالیایی نوشت: جنگ ستارگان به خاطر کریستیانو رونالدو؛ حمله یوونتوس به رئال.

اظهارات جورجو کیه‌لینی در ایتالیا درباره توپ طلا سر و صدای زیادی به پا کرد. مدافع یوونتوس رئال مادرید را متهم کرد که دوست نداشته است رونالدو برنده این جایزه شود چون این تیم را ترک کرده است.

فصل گذشته یکی از بازیکنان رئال مادرید (لوکا مودریچ) برنده توپ طلا شد اما مدافع ایتالیایی معتقد بود یک فرانسوی مانند آنتوان گریزمان یا پل پوگبا باید این جایزه را کسب می‌کرد چون قهرمان جهان شده بود. از توپ طلا ۲۰۱۸ به عنوان یک دزدی نام برد.

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه ایتالیایی گفت که رونالدو شایسته کسب توپ طلا بود. اظهاراتش در کنار گفته‌های کیه لینی، توماس دی لیخت، کتیا آویرو (خواهر رونالدو) و دیگر افراد برجسته قرار گرفت که درباره وضعیت ستاره پرتغالی صحبت کردند. این موضوع باعث شد رسانه‌های ایتالیایی تصور کنند که جنگی میان دو باشگاه بر سر ستاره پرتغالی صورت گرفته است.

گاتزتا پنج سال آخر در هر دو باشگاه را از لحاظ عناوین و پول‌هایی که خرج کردند بررسی کرد اما همچنین یادآوری کرد فلورنتینو پرس از جدایی رونالدو ناراحت شده است. رییس باشگاه مادرید نمی‌دانست چگونه جای خالی مهاجم پرتغالی را پر کند و شماره هفت را به ماریانو داد که در حد و اندازه‌های رونالدو نبود.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

عجیب‌ترین شماره‌ها در تیم ملی ایران

اگر چه بازیکنان می‌توانند در تیم‌های باشگاهی هر شماره‌ای را به تن کنند اما به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.