صفحه اصلی / اخبار ورزشی / تاریخ جدید جام ملت‌ها و جام باشگاه‌های فوتسال آسیا مشخص شد
ثبت نام در سایت
  ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
فوتسال
فوتسال

تاریخ جدید جام ملت‌ها و جام باشگاه‌های فوتسال آسیا مشخص شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز تاریخ جدید و قطعی دو رویداد مهم آسیایی در فوتسال را که به دلیل شیوع بیماری کرونا دستخوش تغییر شده‌اند اعلام کرد.

 کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای که ۸ اسفند ماه به ترکمنستان (میزبان بازی‌های فوتسال قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا) زد به این کشور اعلام کرد که تا اوایل فروردین ماه ۹۹ فرصت دارد تا زمان پیشنهادی خود برای برگزاری این بازی‌ها را اعلام کند که ترکمنستانی‌ها در جواب این نامه اعلام کردند قادر به مشخص کردن تاریخ جدید نیستند و این قضیه را به AFC واگذار کردند تا کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان جدید رقابت‌ها را مشخص کند.

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، مسابقات فوتسال قهرمانی ۲۰۲۰ آسیا در تاریخی که قرار بود مسابقات جام باشگاه‌های آسیا برگزار شود، انجام می‌شود. بر این اساس AFC زمان برگزاری بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا را ۱۵ تا ۲۶ مرداد ماه ۹۹ تعیین کرده است.

این کنفدراسیون به کشور ترکمنستان اعلام کرده که سریعا نظر خود را در مورد این تاریخ اعلام کند و اگر مخالفتی با آن داشت کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به انتخاب میزبان جدید اقدام خواهد کرد.

همچنین مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا که قرار بود در روزهای ۱۵ تا ۲۶ مرداد ماه برگزار شود نیز به روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی منتقل شده است.

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات جام باشگاه‌های آسیا نیز طی روزهای ۱۲ تا ۲۳ آذرماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

هنوز ساز و کار معرفی نماینده‌های آسیا به جام جهانی ۲۰۲۰ مشخص نشده است. فیفا پیش از این، تاریخ برگزاری این بازی‌ها در لیتوانی را ۲۲ شهریور تا ۱۳ مهرماه ۹۹ اعلام کرده بود و مشخص نیست که آیا این بازی‌ها به تعویق خواهد افتاد یا نه اما اگر تعویقی در کار نباشد کار نمایندگان آسیا برای حضور در جام جهانی با توجه به فاصله کم تا این بازی‌ها دشوار است و مشخص نیست که قرعه کشی مسابقات جام جهانی به چه ترتیبی خواهد بود.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

عجیب‌ترین شماره‌ها در تیم ملی ایران

اگر چه بازیکنان می‌توانند در تیم‌های باشگاهی هر شماره‌ای را به تن کنند اما به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.