صفحه اصلی / اخبار ورزشی / بوفون: اگر لیگ قهرمانان را می بردم تا الان بازنشسته می شدم
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
بوفون
بوفون

بوفون: اگر لیگ قهرمانان را می بردم تا الان بازنشسته می شدم

جانلوئیجی بوفون همچنان خیال بازنشستگی ندارد و عنوان کرد اگر لیگ قهرمانان را برده بود احتمالا تا الان بازنشسته می شد.

جانلوئیجی بوفون ماه آینده ۴۴ ساله می شود، اما دروازه بان پارما هنوز قصد بازنشستگی ندارد. برنده جام جهانی در سال ۲۰۰۶ با ایتالیا که با شکست دادن فرانسه در ضربات پنالتی  معتبرترین جام فوتبال را بالای سر برد، تصمیم گرفت در تابستان یوونتوس را ترک کند و راهی پارما تیم اول خود شود.

بوفون درباره ادامه دوران فوتبال خود گفت: من دوست دارم در مکزیک یا ایالات متحده بازی کنم. اینها تجربیاتی هستند که من دوست دارم امتحان کنم، اما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. اگر از من بپرسید که در آینده چه خواهم کرد، حقیقت این است که من هنوز نمی دانم که آیا به عنوان یک مدیر یا یک مربی کار خواهم کرد یا به عنوان دروازه بان ادامه خواهم داد. شاید اگر لیگ قهرمانان را می بردم تا الان بازنشسته می شدم.

بوفون تقریباً در تمام رقابت‌های باشگاهی مهمی که در آن بازی کرده است، قهرمان شده است، به جز لیگ قهرمانان، و سه بار در فینال با یووه در سال‌های ۲۰۰۳، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ شکست خورده است.

دروازه بان ایتالیایی در همین رابطه گفت: فتح نکردن لیگ قهرمانان، روحیه رقابتی من را زنده نگه می دارد. شاید اگر لیگ قهرمانان اروپا را برده بودم، احتمالاً بازنشسته می‌شدم، زیرا هیچ هدف مهم دیگری برای رسیدن به آن نداشتم.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

فینال لیگ nba دنور ناگتس - میامی هیت

دنور ناگتس – میامی هیت

 لیگ NBA فصل2018/19 تورنتو رپترز - پورتلند تریل بلیزرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.