صفحه اصلی / اخبار ورزشی / بسته نگه داشتن دروازه بیش از یک سال و نیم!
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
تیم ملی اسپانیا

بسته نگه داشتن دروازه بیش از یک سال و نیم!

تیم ملی اسپانیا بیش از یک سال و نیم است که در بازیهای خانگی دروازه‌اش را بسته نگه داشته است.

 تیم ملی فوتبال اسپانیا سه شنبه شب به پیروزی برابر آلمان نیاز دارد تا به مرحله نهایی لیگ ملت ها صعود کند. لاروخا در حالی میزبان ژرمن ها خواهد بود که شش بازی است در خانه گل نخورده است.

تساوی یک بر یک شاگردان لوییس انریکه مقابل سوییس و پیروزی ۳ بر یک آلمان برابر اوکراین، اسپانیا را به پیروزی مقابل ژرمن ها محکوم کرده است. اگر لاروخا نتواند در رتبه نخست قرار بگیرد در مرحله نیمه هایی حضور نخواهد داشت.

اما اسپانیا آخرین بار دروازه اش توسط جاشوا کینگ از روی  نقطه پنالتی مقابل نروژ در انتخابی یورو باز شد. این دیدار بیست و سوم مارس ۲۰۱۹ در مستایا برگزار شد و لاروخا با گل های رودریگو مورنو و سرخیو راموس ۲ بر یک مهمانش را شکست داد.

پس از این دیدار اسپانیا در شش بازی میزبان بوده و دروازه اش را بسته نگه داشته است. در انتخابی یورو توانست ۳ بر صفر سوئد را شکست دهد، با چهار گل جزایر فارو را مغلوب کرد، هفت بار دروازه مالت را باز کرد و پنج بر صفر برابر رومانی پیروز شد. لاروخا در لیگ ملت ها با چهار گل اوکراین را شکست داد و با یک گل مقابل سوییس پیروز شد.

آخرین شکست اسپانیا در خانه در سویا رقم خورد. این تیم پانزدهم اکتبر ۲۰۱۸ در لیگ ملت ها در ورزشگاه بنیتو ویامارین به مصاف انگلیس رفت و ۳ بر ۲ شکست خورد.  در آن روز رحیم استرلینگ در نیمه نخست ۲ گل به ثمر رساند و مارکوس راشفورد گل دیگری را وارد دروازه اسپانیا کرد. لاروخا نزدیک بود در نیمه دوم بازی را به تساوی بکشاند و پاکو آلکاسر و سرخیو راموس گل های میزبان را به ثمر رساندند اما آن ها برای جبران نتیجه کافی نبودند.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

رافائل نادال

۵۳ میلیون دلار جایزه برای اولین گرنداسلم ۲۰۲۳ در استرالیا

استرالیا از امروز میزبان اولین گرند اسلم تنیس در سال جدید خواهد بود. رقابت های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.