پنج شنبه , ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
صفحه اصلی / اخبار ورزشی / اینفانتینو: جام جهانی دو سال یک بار جلوی مهاجرت از آفریقا را می گیرد
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود

اینفانتینو: جام جهانی دو سال یک بار جلوی مهاجرت از آفریقا را می گیرد

جیانی اینفانتینو پیشنهاد کرده است که جام‌ جهانی دوسالانه می‌تواند آفریقایی‌ها را متقاعد کند که از دریای مدیترانه عبور نکنند تا شاید زندگی بهتری پیدا کنند.

 هیئت حاکمه فوتبال جهان به رهبری آرسن ونگر، رئیس توسعه جهانی فوتبال، پیشنهاداتی را برای جام جهانی برای تغییر قالب چهارساله فعلی آن تبلیغ می‌کند. فیفا در نشست جهانی سران خود در دسامبر به انجمن‌های عضو خود گزارش داد که این تغییرات باعث می‌شود این ورزش در چرخه چهار ساله اول ۴.۴ میلیارد دلار ثروتمندتر شود.

در حالی که فیفا ادعا می‌کند اعضای آن عمدتاً از این برنامه‌ها حمایت می‌کنند اما یوفا به طور مداوم با این پیشنهادات مخالفت کرده است.

اما فیفا مطالعات امکان‌سنجی و نظرسنجی‌ها را ادامه داده است و به نظر می‌رسد برنامه‌اش پیرامون محور مشارکت جهانی بیشتر می‌چرخد.

اکنون رئیس فیفا ادعا می کند که جام جهانی دوسالانه می تواند مانع از فرار پناهندگان از آفریقا به اروپا شود.

او گفت: «موضوع نهایی که می‌خواهم به طور خلاصه به آن اشاره کنم، آینده فوتبال است. بگذارید در مورد این موضوع بگویم، ما می خواهیم هر دو سال یک بار جام جهانی را برگزار کنیم. باید به آنچه فوتبال به ارمغان می آورد فکر کنیم، چیزی که فراتر از ورزش است، زیرا فوتبال درباره آن چیزی است که من در ابتدا گفتم – درباره فرصت ها، درباره امید، درباره تیم های ملی، کشور، قلب، شادی و احساسات است. شما نمی توانید به بقیه دنیا بگویید پولتان را به ما بدهید و اگر بازیکن خوبی دارید، بازیکن را هم به ما بدهید، اما فقط از تلویزیون تماشا کنید. ما باید راه‌هایی پیدا کنیم که تمام جهان را شامل شود، تا به آفریقایی‌ها امید بدهیم تا مجبور نباشند از مدیترانه عبور کنند تا شاید زندگی بهتری پیدا کنند.

او ادامه داد: شاید جام جهانی هر دو سال یک بار راه حل نباشد، ولی ما درباره آن بحث می کنیم.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

فابیو کاپلو

بازیکن مورد علاقه کاپلو چه کسی بود؟

فابیو کاپلو با مقایسه دو تیم یوونتوس و رم، امرسون برزیلی را بازیکن مورد علاقه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.