صفحه اصلی / اخبار ورزشی / اسکوچیچ: شرایط ایده‌آل نیست/ زنیت نمی‌تواند مانع آزمون شود
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
اسکوچیچ

اسکوچیچ: شرایط ایده‌آل نیست/ زنیت نمی‌تواند مانع آزمون شود

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد که شرایط تیم برای رویارویی با عراق ایده‌آل نیست.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل عراق اظهار کرد: قطعا شرایط ایده‌آل نیست اما اگر بازیکنانم صد درصد توان خود را بگذارند، می‌توانیم این بازی را با موفقیت تمام کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: همان‌طور که می دانید بازی فردا از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که می توانیم صعودمان را مسجل کنیم. بازی‌های عراق را در عرب کاپ دیدم. می‌دانم تیم جوان و سرسختی هستند. شرایط ایده‌آل نیست. ۴ بازیکن را به علت ویروس کرونا نداریم. مهدی طارمی هنوز به ارودی ما نپیوسته است. با این همه، بازیکنان ما آماده هستند. تیمی که داریم به اندازه کافی خوب هستند. اگر با تمام توان در زمین حاضر شویم می‌توانیم نتیجه خوبی را بگیریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال درباره غیبت تعدادی از بازیکنانش در این دیدار تغییر ترکیب تیم ملی در بازی فردا و همین‌طور درباره برنامه‌اش برای استفاده از بازیکنان جوان در صورت صعود به جام جهانی گفت: دغدغه اصلی من بازی فرداست. بعد از این بازی، درباره سایر بازی‌ها فکر می‌کنیم که چطور می‌توانیم پیش برویم. قطعا ما تغییراتی در تیم خواهیم داشت. هر بازیکنی که بازی می‌کند ویژگی منحصر به فرد خود را دارد. برای همین ممکن است با ترکیب همیشگی ظاهر نشویم ولی مطمئنم همه بازیکنان با تمام وجود بازی می‌کنند و می‌توانیم با دست پر از زمین خارج شویم.

او درباره دعوت کردن کنعانی‌زادگان با وجود حواشی مختلف و برخورد متفاوت با مهدی طارمی در اردوی قبلی و این که چه اتفاقی افتاد که کنعانی‌زادگان به اردو دعوت شد؟ گفت: باید بگویم اصول اخلاقی برای تیمم و برای خودم از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر یک چیز باشد که در اولویت باشد، مسائل اخلاقی است. ما باید مراقب باشیم چون نماینده کشورمان هستیم. من با این رفتاری که رخ داد موافق نیستنم و شاید رفتار دور از شانی از سوی این بازیکن باشد اما در حال حاضر مدرک موثقی به دست ما نرسیده و در کمیته اخلاق پرونده باز است. نمی‌خواهم به خاطر صحبت‌های فضای مجازی و اینستاگرام کسی را مجازات یا قضاوت کنم و قصاص پیش از موعد انجام دهم. این موقعیت یک مورد بود تا مسئولیت خودمان را در قبال کشور و مردم بدانیم و مراقب رفتارمان باشیم و این یک درسی برای دیگران است تا مراقب باشند این اتفاقات رخ ندهد.

سرمربی تیم ملی درباره مخالفت زنیت با ملحق شدن آزمون به اردوی تیم ملی و هم‌چنین احتمال اضافه شدن آزمون و حاج‌صفی به تیم ملی برای بازی با امارات گفت: این باشگاه نمی‌تواند این کار را کند. بازی ما در فیفا دی است و باشگاه هیچ حقی ندارد. درباره بازیکنانی که تست‌شان مثبت شده بود و الان منفی شده است، باید به قوانین ای اف سی توجه کنیم. بازیکنانی که اسم بردید در اختیار ما نیستند. باید ببینیم می‌توانیم در بازی بعد استفاده کنیم یا خیر.

اسکوچیچ درباره شناختش از سرمربی کنونی عراق در گذشته در تیم دیناموزاگرب بازی کرده و مدتی در کرواسی هم سرمربیگری کرده است گفت: هر مربی چیزهای جدیدی به تیم می‌آورد. او هم تیمش را جوان کرده است. وقتی او برای دینامو بازی می‌کرد، من هم در ریه‌کا بودم و سابقه رویارویی با او را دارم. تیم ما آماده است و می‌دانیم از بازی فردا چه می خواهیم.

او درباره اینکه آیا بازیکنان جایگزین در تیمش کیفیت لازم را همانند بازیکنان غایب خواهند داشت و آیا سورپرایزی را در ترکیب تیم ملی شاهد خواهیم بود؟ گفت: فکر نمی‌کنم اتفاق غیر منتظره‌ای رخ دهد. هم‌چنان یک شب تا بازی فاصله داریم و برای من شب طولانی خواهد بود تا به جمع‌بندی نهایی برسم. مشخص است که سردار آزمون به سختی قابل جایگزینی است. با این تفاسیر تیمی که در زمین خواهد بود با انرژی تمام در زمین خواهد بود و کیفیت لازم را خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال در واکنش به این که آیا فدراسیون فوتبال نمی‌توانست برنامه‌ریزی بهتری برای حضور بازیکنان در تیم ملی انجام دهد تا بازیکنان مانند مهدی طارمی در ترکیه به علت آب و هوا گرفتار نشوند؟ گفت: موضوعی که می‌فرمایید وظیفه فدراسیون بوده که برنامه‌ریزی کند و می‌دانم که تا جای ممکن تلاش خود را کردند. طارمی مهره کلیدی ما است. من تخصصی در پیش‌بینی آب و هوا ندارم و برای این، در نشست خبری نیستم.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

دانلود موتو جی پی 2023

دانلود مسابقات موتو جی پی ۲۰۲۳

دانلود فول ریس مسابقات موتو جی پی گرندپری سال ۲۰۲۳ (تمام مراحل)     لینک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *