صفحه اصلی / اخبار ورزشی / بسکتبال / اخبار تیم ملی بسکتبال / ادامه اختلافات در تیم ملی بسکتبال/ شاهین‌طبع حدادی را نخواست!
ثبت نام در سایت
 
ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود
تیم ملی بسکتبال
تیم ملی بسکتبال

ادامه اختلافات در تیم ملی بسکتبال/ شاهین‌طبع حدادی را نخواست!

در حالی که حامد حدادی پس از کنار گذاشتن ناراحتی‌ها تصمیم داشت برای تیم ملی بازی کند، سرمربی تیم ملی بسکتبال حاضر به استفاده از او نیست.

پس از نزدیک به یک ماهی که فدراسیون بسکتبال و سرمربی تیم ملی بارها اعلام کرده‌اند پیگیر حضور حامد حدادی در ترکیب تیم ملی هستند، روز پنج‌شنبه ۲۵ بهمن ماه حدادی با بیان اینکه ناراحتی‌ها را برای ایران کنار می‌گذارد، دعوت سرمربی تیم ملی را قبول کرد و برای حضور در پنجره ششم انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۹ اعلام آمادگی کرد.

با این وجود طبق آخرین اخباری که از سوی سرمربی تیم ملی منتشر شد، مهران شاهین‌طبع با بازگشت حدادی موافقت نکرده است. این تصمیم شاهین‌طبع در حالی است که او در مصاحبه‌های چند روز اخیر خود گفته بود پیگیر حضور حدادی در تیم ملی است.

مسعود قاسمی سرپرست تیم ملی بسکتبال در این باره به ایسنا گفت: تصمیم سرمربی همین است و حدادی در این دو بازی با تیم ملی نخواهد بود.

گفته می‌شود دلیل این تصمیم سرمربی تیم ملی کدورت و اختلافاتی است که میان او و حامد حدادی وجود دارد. باید دید این حاشیه‌ها تا چه زمانی گریبان‌گیر تیم ملی بسکتبال است. یک ماهی بود که شاهین‌طبع و فدراسیون پیگیر حضور حدادی در تیم ملی بودند و حالا که او با حضور در تیم ملی موافقت کرده است، سرمربی تیم ملی قصد استفاده از او ندارد.

سرمربی تیم ملی در آخرین مصاحبه خود گفته بود تصمیم داریم در دو بازی مقابل ژاپن و استرالیا از همه ظرفیت‌ها در ترکیب تیم ملی استفاده کنیم و از این جهت پیگیر حضور حدادی هستیم. اما با این خبر به نظر می‌رسد که فعلاً اختلافات شخصی مهم‌تر از تیم ملی بسکتبال بوده و باید همچنان شاهد حواشی در تیم ملی باشیم.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

لبران جیمز

لبران جیمز با گذر از عبدالجبار بر بام NBA ایستاد

فوق ستاره تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز، رکورد تاریخی کریم عبدالجبار در مسابقات NBA را شکست. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.