پنج شنبه , ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
صفحه اصلی / اخبار ورزشی / آقای مظلومی! نه سواد داری و نه تاریخ می‌خوانی/ امثال نورافکن وجهه فوتبال را خراب می‌کنند
ثبت نام در سایت
  ترافیک دانلود از سایت اسپورت دانلود نیم بها محاسبه می شود

آقای مظلومی! نه سواد داری و نه تاریخ می‌خوانی/ امثال نورافکن وجهه فوتبال را خراب می‌کنند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید با توجه به اینکه نیروهای جوانی در این تیم حضور دارند، می توان به موفقیت آبی پوشان پایتخت امیدوار بود.

غلامحسین فرزامی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت گفت: نباید فکر تعویض بود و باید به سازندگی فکر کرد. می گویند چرا مربی خارجی نیاوردید؟ الان استقلال دارد نیروهایش را می شناسد و آدم های جوان پای کار آمده و پوست اندازی شده است. تا این ها با همدیگر هماهنگ شوند، نیاز به زمان دارد. این زمان را هم باید به بازیکن و هم به کادر فنی داد. رضاوند وقتی در بازی مقابل سپاهان اخراج شد هنوز تجربه لازم را نداشت.

او درباره حاشیه هایی که امید نورافکن در بازی استقلال و سپاهان به وجود آورد گفت: من به امیر قلعه نویی زنگ زدم ولی جواب نداد. می خواستم به او بگویم او را از زمین بکش بیرون و تربیتش کن. اصل اول فوتبال بر اخلاق است. نباید این کارها صورت بگیرد. باید امثال این بازیکن را چند جلسه محروم کرد چون امثال نورافکن وجهه فوتبال را خراب می کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: من فکر می کنم استقلال می تواند موفق باشد چون نیروهای جوانی به تیم آمده اند. پیروزی مقابل سپاهان یک روزنه امید به هواداران داد. ما مربیان جوانی مثل محمود فکری و فرهاد مجیدی داریم و من جای استقلال باشم، همه این مربی جوان را جمع می کنم و درس اخلاق به آن ها می دهم که بفهمند چطور مربی گری کنند.

او در پایان با اعلام اینکه قرار است ورزشگاه شهید شیرودی را خراب کنند و یک مجتمع تجاری راه اندازی کنند، خاطرنشان کرد:  شرکت توسعه و تجهیز این حرکت را می خواهد انجام دهد و با این کار می خواهند به پول برسند. شما می خواهید اینجا را بکوبید. آقای مظلومی که موافق چنین حرکتی است نمی داند اینجا تاریخ ایران است. یعنی چه اینجا به درد ورزش نمی خورد؟ در هر رشته ورزشی هنوز مردم به آنجا می روند و ورزش می کنند. آقای مظلومی چیزی از تاریخ نمی دانی و سواد نداری که این حرف ها را می زنی. ما نمی گذاریم شیرودی خراب شود چون جوانی ما در آنجا سپری شده است.

نوبیتکس

همچنین چک کنید..

چگونه با ۴ دقیقه ورزش در روز وزن کم کنیم؟

دانشمندان ژاپنی تمریناتی را طراحی کردند که انجام ۴ دقیقه‌ای آن به طور منظم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.